25 Eylül 2010 "Bıraktım, yeniden doğdum. Merhaba zehirsiz hayat..." Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selam ekip,

Baktım kimse başlık açmamış, ayıp olmasın diye açayım dedim... Ama bu benim geleceğim anlamı taşımasın, uyanabilirsem... :)

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• nasip olursa rizeden yola çıkıyorum 9 gün ankardayım sabah yorgun olmazsam gelmeyi ve tanışmayı çok isterim. mahsuru yoksa tabi

A-TAKIMI

• Yav Cem Abi; başlığı görünce dayanamadım yazıyorum. 2 aydır, o kadar çok istiyorum ki gelmeyi :S bir türlü fırsat bulamyorum. Tam hadi yoğunluk bitti diyorum başka bişey çıkıyo. 2 ayda tüfek aldım, dürbün aldım, modifiye yaptım, sizleri çook özledim ama ya nasip. İnşallah sonraki haftalarda görüşmek dileğiyle :( Benim yerimede şişe patlatın. :thumbdown:

• nasip olursa rizeden yola çıkıyorum 9 gün ankardayım sabah yorgun olmazsam gelmeyi ve tanışmayı çok isterim. mahsuru yoksa tabi

Ne mahzuru olacak Levent? Gelebilirsen seviniriz...

Yav Cem Abi; başlığı görünce dayanamadım yazıyorum. 2 aydır, o kadar çok istiyorum ki gelmeyi :S bir türlü fırsat bulamyorum. Tam hadi yoğunluk bitti diyorum başka bişey çıkıyo. 2 ayda tüfek aldım, dürbün aldım, modifiye yaptım, sizleri çook özledim ama ya nasip. İnşallah sonraki haftalarda görüşmek dileğiyle :( Benim yerimede şişe patlatın. :thumbdown:

Ooo, hayırlı olsun Mustafacım... Sen sıkma canını biz her hafta burdayız :) Patlatırız tabii :) Yavuza da selam...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• aaaa başlığı görseydim kesin gelirdim ;şrofls;. son gün bu saattemi açılır başlık Cem? aşkolsun, sabah erken uyandım ne yapacağımı bilemedim. ;hirr; bir telefon mesajı atsaydın bari ???

:cursing:;tufey#

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• aaaa başlığı görseydim kesin gelirdim ;şrofls;. son gün bu saattemi açılır başlık Cem? aşkolsun, sabah erken uyandım ne yapacağımı bilemedim. ;hirr; bir telefon mesajı atsaydın bari ???

:cursing:;tufey#

Hakkaten ya, özür dilerim... Oysa başlığı zamanında açmış olsaydım ve gelseydin hem görüşürdük hemde az sihir yapardık... Senin tetik parmağın karıncalanıyordur, çalıştırırdık... :D

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Arkadaşlar, yarın sabah 1000 gibi Ozzy, Climber ve ben PS'da olacağız... Katılımlarınız bizi mutlu eder... Üniversite tavlası turnuvası da yapabiliriz ağaçların altında çaylarken - biralarken (ara gazı) Çocuk bakmakla yükümlü olan arkadaşlarımızın çocuklarınada elbirliğiyle ve itinayla bakılır :) (ara gazı #2)

Osman abi, özellikle sen katılırsan mutlu oluruz zira özledik...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• ben belki sabah 6.30 gibi oralarda olabilirim ama 9gibi dönerim :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• ben belki sabah 6.30 gibi oralarda olabilirim ama 9gibi dönerim :)

Benim 0630da orada olmam imkan dahilinde değil... Sen işe mi gideceksin? Eğer evetse, kapalı alan 100+ m.'de varsa, bizde gelelim, biz atarız arada bir sende atarsın, nasıl? :D (kırdığımız şişeleri temizler öyle gideriz, merak etme) :)

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png