09 ŞUBAT 2008 Ankara Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Eh Ankara'ya da bir poligon yakışır artık, Takım her gün genişliyor.

Burada en büyük görev sana ve Erdem e düşüyor. ½bay£bay`; ;atlig;

• bulmuşken, bunamayalım lütfen ;)
    oranın zaten yazın çok araç olması nedeniyle bize ayrılamayacağını söylediler, üstelik yazın çamur sorunu ortadan kalkacak. Bizim sundurmanın yeterli koruma sağlaması, ve benchrest-yatarak vs. atış alanı olması yeterli olur. Hedefe kadar olan arazinin hali hiç mühim değil g;$i
    2 tane 1m. genişliğinde 100m kulvar, hattı kireçle-taş dizerek vs. belirlenir. yine bu kulvarlara 10-20-30-40m gibi işaretler konulur, yan tarafınada FT için sincapları vs. yerleştireceğimiz alan süper olur.

Erdem Bey in fikrine katılıyorum mekan sahiplerinide işkillendirmeden masit bir ahşap sundurma ve atış kulvarıyla işi bitirebiliriz hattın işaretlenmesi ve metresel derecelendirilmesi fikri harika böylece daha mantıklı denemeler yapabiliriz ve kesinlikle çitlerin içinde olması yağmalanmayı önleyecektir.Emporto nun elinde bu iş için ekip malzeme ve işgücü var yerinde keşifle projelendirip bu burejeyi mekan sahiplerine sunup kabul ettirip maliyetini cıkartıp yaptırabiliriz.Keşif için hafta sonu tam kadro belirlediğim gün büyük ihtimalle hafta sonu cumartesi ;) orada görüşüp bu işide değerlendirir aradan cıkartırız. :thumbup:

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• Official Post

+1

:thumbup: ;grin;

• güzel olur hatta şahane olur. bu hafta yapalım ölçümleri kuralım şantiyeyi ;atlise; belki ilerde kendi arazimizi alır kendi poligonumuzuda yaparız g;$i

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Cumartesi herkese uyarsa bana uyar, en azından ekipte 4 kişi falan olmalı hem fikir paylaşımı açısından hemde tespitleri yaparken ve adamlarla görüşürken yardımcı olamak açısından

Ben lazermetre, uzun şeritmetre gibi ekipmanları cumartesi getireyim, ölçümlerimizi yapalım, sonra mekan sahipleri ile konuşalım fikirmizi açalım onlara, sonra gün bitip ofise dönünce ben 2 gün içersinde ölçümler ışığında proje çizer beğeninize sunarım proje üstünden fikirler tartışırız

en son onaylı projemizi elde edince de maliyet hesabı yaparız işçilikmalzeme nakliye gibi giderleri buluruz fiyat belli olur, proje ve fiyat okeylenirse ve arsa sahipleri de izin verir onaylarsa ben ahşap kalıp ustalarını bölgeye götürür işi başlatırım.

16 Şubat 2008 Cumartesi için ne diyorsunuz ?

Hatsan AT44WX-10 .22 + Nikko Stirling Targetmaster 10-50x60 MD

Pek yakında : Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD :love:

Hatsan Mod 95 Sas 4.5 Cal + Gamo 3-9x40

Diana Mod 26 4.5 Cal + Optima 1x40 RedDot

FX Revolution .22 + Nikon Buckmaster 4.5-14x40 Mil Dot

ankarateam.png

• buluşmalar zaten genelde cumartesi günü oluyo şahsen bana uyar aynı saatte orda olurum

AA S410 5,5

• bu konuya yeni başlık açalım isterseniz daha dikkat çekici olur

AA S410 5,5

• Olmadı Serdar bize oralardan bir arsa ayarlar :D Şöyle 10x 100 m işimizi görür

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• aslında mevcut arazi var ama biraz uzak mahmatlı köyünde #hims gölbaşına 38 km 36000 m2

AA S410 5,5

• oldu olacak bide dernek kurup federasyon yaptınızmı ve uluslar arası kardeş kulüplerde budunuzmu mesela portekizliler gibi vay be hayale bak negüzel ;kihhik,;d;