Stoeger x20, dürbün ve pallet yakında yardım..

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • x20 gezli modelini aldım 5.5m, bu tufek hakkında bır ıkı konuda bilgilerinize ve yardımınıza ıhtiyacım var...

ilk sorum elimde iki farklı model dürbün var hangisi bu tufege daha uygun olur? bırı remington 3*9*32 dıger durbunumde optima 3*12*44 mıldot ve paralaxlı, durbunlerın cıftlı ayakları mevcut ve bırde tek parca ayak var elımde, tek parca ayakla bu durbunlerı kullanırsam bu tufekte bır sorun yasarmıyım? ve hangı durgun tek parca ayakla daha saglam uzun ömurlu ve kullanıslı olur bu tufekte?

ikinci sorum ise, hangı palletler bu tufekle 70-80mt lerde şıse kırabılırım ve gene aynı metrelerde ısabetlı atışlar ıcın hangı saçmaları kullanmalıyım

sımdıden önerı ve yardımlarınız ıcın teşekürler.

• 3-9x32 dürbün için tek parça ayak yeterli olur kanısındayım.optima için dampa aya almanızda yarar var. o silaha 5.5 mm hafif pellet kullanırsanız dağa iyi olur 13gr saçmalara bakın

Metin ÇAKIRLAR
    zoraki hp-01 light

£tabanxalı$ +;tuftabV#s;,sm;s,S;tufey#;kovboys;

• ben tufegı optımayla kullanmayı dusunuyorum ama optıma durbune tek parca ayak yeterlı olmazmı ılla dampa olması sartmı?

x20 modelının combo paketınde durbunu tek parca ayakla verıyolar ve forumda pek sorun yaşayan olmamıs bu sekılde yada tek parca ayakla kullanıp sorun yaşayan varmı?

bu konuda tam net bısı yok sanırım

bırde sen 3-9-32ye tek parca yeterlı olur demısın ama optımaya dampa gerekebılır demışsın, durbun buyudukce sarsıntı yada zarar görmesi artıyormu?

• x 20 4.5 mm de gamo ts 10 ve gamo prohunter iyi sonuç veriyor ama 5.5 mm de bilmiyorum.

hatsan mod 99 22 cal -
    hatsan at44 s 10 22 cal -

hatsan mod 135 vorteks 22 cal-

hatsan nova compackt 22 cal

hatsan bt 65 elite 22 cal

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• 5.5m'de ts-22 ve pro magnumu tavsıye ettıler ama artık denıyıp kendım gorucem haftosunu,

yalnız hala şu tek parca ayak ve dampa ayak konusunda muallakta kararsız kaldım, cok fark varmı aralarında?

• dürbün çapı büyüdükçe dürbünün sarsıntıdan etkilenmesi ve dağılması daha çok olur. bu yüzden dampa ayak kullanman gerekir. bu silah için yukarda arkadaşın yazdığı gibi 3 9 32 dürbün ve tek parça ayak yeterli olacaktır . sonuçta bu tüfekle 100 metre ötesine atış yapacak değilsin. yapsan bile 3 9 32 fazalsıyla ihtiyacını karşılar. ama bence stoper de kullanman gerekir.

hatsan mod 99 22 cal -
    hatsan at44 s 10 22 cal -

hatsan mod 135 vorteks 22 cal-

hatsan nova compackt 22 cal

hatsan bt 65 elite 22 cal

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -