daystate air ranger 100 metre eley magnum 30 grain

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bugun ılk grupman denememı yaptım fena sayılmaz gıbı ama eunjınle daha guzel sonuc verıcek galıba
    bu gurpta eley wasp 30 grain pellet kullandım durbunde optıma 3-12x44

http://www.youtube.com/watch?v=TDy7aDBfReE

airarms s410 FP raptor mp8 reticle 6-24x50
    green laser 300 lumen flashlight

B RH +

• yaylı silların cogunu denedim hw 100 ü mü yeni sattım . halen x-stra fac air arms s410 kullanıyorum ama en cok merak ettiğim sey daystate air volf ve air ranger hız guc ve stabilite konusunda neler var cok merak ediyorum bizi bilgilendirirseniz cok sevınırım

turgayttt
    ANTALYA
    Airarms s410 xtrafac pcp 22 cal, Xd optics 10-40x60 esf y reticle & green lazer sight
    Eser 177 cal , Tasco 3x12x40
    Gamo 177 cal, Tasco 2-9x40 ;tufey#
    SUMATRA 500 22 CAL VECTOR OPTİCS 4X16 50 FFP .
    yıldız superpoze 71 cm
    huğlu 103 de superpoze
    huğlu klasik çifte
    sarsılmaz verona camo semi auto 12 cal 4+1 71 cm
    lazer magnum slug molybdenum 12 cal 7+1 47 cm
    superpoze dolma tufek el yapımı antika tek tetik.
    cz 7mm rem mag ...
    sapan ve taş :)

• kanka ben telden youtube a giremiyorum.Resim yok mu resim.
    Bence senin önce pelletten hariç dürbünu değiştirmen lazım.Diğer dürbünu taksanya sattın mi onu?

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• durbunu bırıne verdım gelınce onuda satıcam

B RH +

• en cok merak ettiğim sey daystate air volf ve air ranger hız guc ve stabilite konusunda neler var

Air Ranger ; mükemmel bir güç ,200m' 3/3 isabet kaydetmiştim (Tüfek bir dostumundu ,70fpe)

AirWolf ; AirRanger kadar güçlü değil ancak mükemmel bir stabilite 172m'de 10/10 (benim tüfeğim ,40fpe )

FX Gladiator
    Diana Mod 48
    Daystate AirWolf MCT FAC 40 fpe, bazen 27fpe
    "Verba volante,Scripta manent"

• yaylı silların cogunu denedim hw 100 ü mü yeni sattım . halen x-stra fac air arms s410 kullanıyorum ama en cok merak ettiğim sey daystate air volf ve air ranger hız guc ve stabilite konusunda neler var cok merak ediyorum bizi bilgilendirirseniz cok sevınırım

240 bar ıla 200 bar arası 20 atıs yapabılıyor satbıl olarak hep aynı yerı vurursunuz 70 ft bır tufek ıcınde bence yeterlı 175 metreden yıne cok ruzgarlıydı bugun hava ama arkamıza alarak ruzgarı elektırık dıregıne attı bır abım daha once hıc havalı tufek ıle atıs yapmamıs bırı oda eleyle attı üçte üç yaptı benım beklentılerımı karsılıyor suan

B RH +

• veysel hayırlı olsun kardesım tüfegin güle güle kullan aa yı sattın herhalde :)

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• Hayırlı olsun en güzel atışlarla bekliyoruz seni. Dikkatimi çektide çok isabetli bi tüfek gördüğüm kadarı ile dürbün ayarı süper olmuş ;,;- 2:08 bakarsanız arkadaki dala nişan aldığı apaçık ortada ;,;- bu kadar itttalı bir tüfek böyle şahin bakışlı bir atıcı görmedim.Helal olsun diyorum.Güle güle kullan kazasız belasız

YAŞAR KULA
    MEKAN MERSİN VATAN ADIYAMAN

İLK TÜFEĞİM ESER 4.5
    JETSAN 4.5
    KRAL KANAS 5.5
    LAZER 3*9*32E DÜRBÜN
    ÇÖRÇİL 12 CAL.OTOMATİK AV TÜFEĞİ
    ARMSAN ARMTAC RS X2 12 CAL.
    HATSAN AT44-10

BÖYLE SÜRÜP GİDEN Bİ AV SEVDAM VAR İŞTE
    AVCILIK BİR YAŞAM TARZI BENİM İÇİN
    http://i1103.hizliresim.com/2011/3/30/4167.gif

• Daystate-Eley wasp Magnum furyası sona eriyor galiba yavaş yavaş. İlk başlarda ne heves etmişti millet, yüksek BC değeri, 300-400mt vs diye. Ama ne kadar enerjili ve bc li olursa olsun çanak anten büyüklüğünde grup yapıldığını görünce bende bu sevdadan vaz geçtim şahsen. Havalısilahta ağır pellet kullanımı zaten av için düşünülmüş birşeydir.

Yurt dışı .22lr müsabakalarına bakıyorum onlar bile 25-50yrd en fazla 100yrd gibi mesafelerde yapıyorlar müsabakalarını. Bence bir havalısilah için grupman açısından 16-18grain pellet ile 100mt yeterli. Daha fazlasında zaten şişe kırma vs yapıldığından yine klasik pellet lerimiz en iyi seçim bana kalırsa. Zaten düntada da Eley wasp manum kalmadı yanlış bilmiyorsam.