AA S410 Tüp Kaplama

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • AA S410 silahımın tüpünü çizilmelere karşı korumak için bir tür kaplama yapmak istiyorum. Tüpü tabelacılarda bulunan siyah kaplama bandıyla sarsam acaba nasıl olur?

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• turaaaaaan bozma tüfegin güzelligini kardeşim :)

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• fiziki hasarlardan korumak güzel olur, ancak nem gibi düşmanları içerde hapsedip pasa neden olacak işlere girişmeyin bence.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Turanım valla ben de düşünüyorum bu kaplama işlemini ama Erdem abinin söylediği nem durumu benimde kafamı kurcalıyor.O yüzden ayda bir kez bu korumayı söküp gerekli bakım işlemini yaptıktan sonra tekrar yeni kaplama yaparak bu sorunu çözebiliriz diye düşünüyorum.
    Ben aynı zamanda bu işlemi namlu üzerine de uygulamayı düşünüyorum ama siyah renk değil AA LIMITED EDITION gibi yapmak istiyorum.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• turaaaaaan bozma tüfegin güzelligini kardeşim :)

;,;- Hakan amacım görüntüyü değiştirmeden koruma yapmaktı.

fiziki hasarlardan korumak güzel olur, ancak nem gibi düşmanları içerde hapsedip pasa neden olacak işlere girişmeyin bence.

Erdem abi aslında pas olayını merak ettiğim için bu konuyu açmıştım. Bant altında paslanma olabilirmi diye düşünüyordum. Sayenizde öğrenmiş olduk. Aydınlatma için teşekkür ederim

Turanım valla ben de düşünüyorum bu kaplama işlemini ama Erdem abinin söylediği nem durumu benimde kafamı kurcalıyor.O yüzden ayda bir kez bu korumayı söküp gerekli bakım işlemini yaptıktan sonra tekrar yeni kaplama yaparak bu sorunu çözebiliriz diye düşünüyorum.
    Ben aynı zamanda bu işlemi namlu üzerine de uygulamayı düşünüyorum ama siyah renk değil AA LIMITED EDITION gibi yapmak istiyorum.

Togay dediğin gibi olabilir ama bantı sök yeniden tak bıktırır adamı :wacko:

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• Kaplama arasında(bu alkor veya karbon kaplama olabilir)Hava kalmadığı sürece paslanma söz konusu olmaz.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• mehmet abi bu cam filmi mi?
    Biz ne zaman yapacağız abi bunu?hafta sonu yapalım mi?

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56