walther cp 99 tetik takılma problemi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • herkese selamlar arkdaslar, yakın bir zamanda walther cp 99 satın aldım,daha ilk dısarı cıkarısımda henuz 60-70 atıs yapmıstık ki tetik takılmaya her atıs sonrasında geride takılı kalmaya basladı,mermiyi hazneye takmassan su sorunu yapmıyor hiç takılma olmadan seri atış yapmak mumkun ancak mermi silindirini takınca sorun tekrar baslıyor,bu sorunun ardından mermi haznesi de kapanmamaya basladı, ancak duğmesine basınca geri kapatmak mumkun oluyor. silahı sıfır aldım ve daha ilk kullanısımdı daha ikinci co2 tupu takmıstık ki bu sorunlar ortaya cıktı, bana ne onerirsiniz,özellikle tecrübeli abilerimizin görüşlerini bekliyorum.tesekkurler

• Garantiden faydalanmanızı öneririm. Aldığınız yere götürün.

• sıfır alınan cp 99 un heleki ilk zamanlarda böyle bir problem çıkartması büyük bir talihsizlik ve nadir bir olay olsa gerek.
    derhal aldığınız yere götürmenizi tavsiye ederim
    ama ikinci el aldıysanız malesef bozuk silah almışsınız demektir tahtakalede mercan yokuşunda walther in distribütörü malum firma var oraya götürürseniz yardımcı olurlar

bsa side wheel focus 8x32-44
    özel yapım 36 ga tek kırma
    whalter falcon hunter edition(tasko3x9)
    crosman 2240
    daisy powerline 5170(red laser)
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon