poze de tek kurşun enerjisi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • şahin yakalayan karadenizli şimdiye kadar ne gördüm nede duydum.ama sen yakalanıyor diyorsan yakalanıyordur :)

• Bir kaç kere forumda arkdaşın resmine denk geldim, hatta resmi kaydedip büyütüp baktım, kuş için üzüldüm yenmeyen bir hayvanı öldürmek ve maharetcesine poz vermek. Av bu olmasa gerek.

A-TAKIMI

• slm arkadaşlar biraz konu dışı olacak ama ekin arkadaşa bir sorum olacak şahini vurmuşsun birde poz verip foto çektirmişsin ne oldu yani bu hayvanı vurdun eline ne geçti?

elindeki kuş canlı gibi duruyor

+1000 ;d;

sayın cochina kuşun canlı olması yaralı olmadığı anlamına gelmez

yaralı olduğunu nerden anladınız da hemen yargılıyorsunuz,bırakın da soruya muhatabı cevap versin

Sizce böyle bir kuş insanın eline nasıl geçer ;avci; elinemi kondu :!: buna siz karar verin

Kobra bunu "BEĞENDİ" (Facebook gibi olsun dedim.)

SAYIN ABİLERİM ARKADAŞLARIM ÜSTADLARIM,

Konu şudurki ben Ogün trabzon/çaykara/zeleka yaylasında keklik,yaban horozu avına çıktım bu av esnasında yürürken komar yapraklarının altında keklık ararken bir bakarım
    Kocaman bir kuş ılk basta keklık sandım ama sonra baktımki doğan çok hoşuma gitti yanına gidiyorum sadece kanat çırpıyor o sırada dayımda bana uzaktan bagırdı al kuşu diye bende aldım bir bakarım ayağı arkaya doğru dönmüş dayıma sordum neden olmuştır dıye dayım!,: Kesin baska bir kuşlan dalasırken düştü kırdı bacagını dedı bende aldım kuşu direk arabanın yanına gittim fotoraf cektırdım kuşu bir güzel sardım arabanın arkasına yerlestırdım sonra avıma dewam ettım aksam oldu yayladan assaga indik kus birgun daha bende durdu sonra trabzonda veterınere götürdüm bi güzel ayagını sardılar kuş 3 hafta onlarda kaldı adam aradı beni kuş iyilesti ucabılıyor dedı bende gittim kuşu aldım ve köyde yuksek bi yamacta tasın üstüne bıraktım ve uzaktan onu izledim ve sonra 1 baktı 2 baktı bana son kez ve kendını tüy gibi yamactan assaga saldı ... ve bende son kez olarak görürşürz dedim ve güldüm mutlu olarak evıme geldım :)

Dip not:(Sayın abilerim lütfen Bir konunun nasıl olup bittiğini bilmeden insanlarla ön yargıda bulunmayın biz avcıyız bohçacı değil, önce soralım cevap begenılmesse yargıda bulunalım )

Saygılar

:wel:co:m
    ARANIYOR!
    Webley raider single aranıyor ! Pompası dürbünü full+ full olması tercihimdir

karadenizteam.png

• Ekin kardeşim sen yinede imzandaki resmi değiştir keklikle,yaban horozuyla yada tavşanla çekilmiş bir resim bul bu resim ve bu açıklama kesinlikle birbirini tutmuyor,tamam sen hayvana yardım etmişsin allah senden razı olsun ama bu resimde hiç böyle görünmüyor,bu yüzden değiştirsen iyi olur bundan sonra bu resme bakan arkadaşlar yanlış anlamaz
    selamlar

• Ekin kardeşim sen yinede imzandaki resmi değiştir keklikle,yaban horozuyla yada tavşanla çekilmiş bir resim bul bu resim ve bu açıklama kesinlikle birbirini tutmuyor,tamam sen hayvana yardım etmişsin allah senden razı olsun ama bu resimde hiç böyle görünmüyor,bu yüzden değiştirsen iyi olur bundan sonra bu resme bakan arkadaşlar yanlış anlamaz
    selamlar

ekin kardeşimiz gerekli açıklamayı yapmış doğru veya yanlış,biz onun söylediğine inanmak durumundayız ve ben kendi şahsım adına inanıyorum ekin kardeşimin yazdıklarına.mehmet bey,"bu resim ve bu açıklama KESİNLİKLE birbirini tutmuyor"derken bu kadar kesin bir kanıya nasıl vardığınızı anlamakta güçlük çekiyorum açıkçası,doğa üstü güçlere mi sahipsiniz yoksa!"böyle oldu" diyorsa ve eğer aksini ıspat edemiyorsam ona inanmak zorundayım!lütfen kimseyi"kendimiz gibi düşünmüyor,istediğimiz gibi konuşmuyor"diye yargılamayalım!saygılar,selamlar

• ekin kardeşimiz gerekli açıklamayı yapmış doğru veya yanlış,biz onun söylediğine inanmak durumundayız ve ben kendi şahsım adına inanıyorum ekin kardeşimin yazdıklarına.mehmet bey,"bu resim ve bu açıklama KESİNLİKLE birbirini tutmuyor"derken bu kadar kesin bir kanıya nasıl vardığınızı anlamakta güçlük çekiyorum açıkçası,doğa üstü güçlere mi sahipsiniz yoksa!"böyle oldu" diyorsa ve eğer aksini ıspat edemiyorsam ona inanmak zorundayım!lütfen kimseyi"kendimiz gibi düşünmüyor,istediğimiz gibi konuşmuyor"diye yargılamayalım!saygılar,selamlar

Teşekkürler Hocam....

:wel:co:m
    ARANIYOR!
    Webley raider single aranıyor ! Pompası dürbünü full+ full olması tercihimdir

karadenizteam.png

• Sayın ahravili08 beni yine yanlış anladınız sanırım,bu konudaki bana olan tavrınız hiç hoş değil sayın ekin bu konuyu gayet iyi anlamış lütfen yazdığım cümleleri tekrar okuyun ve bu yazdıklarım konusunu tekrar değerlendirin,doğa üstü güçlere sahip değilim,kimseyide yargıladığım yok geçen hafta bu konuyu geçtüğümüzü sanıyordum,ekin kardeş sanada çok teşekkürler

selamlar

Sayın ahravili08 beni yine yanlış anladınız sanırım,bu konudaki bana olan tavrınız hiç hoş değil sayın ekin bu konuyu gayet iyi anlamış lütfen yazdığım cümleleri tekrar okuyun ve bu yazdıklarım konusunu tekrar değerlendirin,doğa üstü güçlere sahip değilim,kimseyide yargıladığım yok geçen hafta bu konuyu geçtüğümüzü sanıyordum,ekin kardeş sanada çok teşekkürler

mehmet bey,öncelikle şunu belirtmek istiyorum;ben burada hiç kimseye karşı bir ard niyet beslemiyorum ve bu yazımdan sonra bir daha cevap verip bu konuyu daha fazla uzatmayacağım..
    yazdığınız cümleleri okudum ve gayet de iyi anladım.siz burada bir fotoğraf karesinden yola çıkarak bu hobiye gönül vermiş bir kardeşimizi açıkça suçluyor sizin istediğiniz cümleleri kurmadığı için yalancılıkla itham ediyor ve yine kendi içinizde çelişerek bu resmi kaldırıp keklik,tavşan ve yaban horozu gibi canlıların cansız resimlerini koymasını tavsiye ediyorsunuz!şimdi soruyorum size;o cansız resimlerini koymasını istediğiniz canlıların ısrarla ekin kardeşimizin silahıyla yaraladığını iddia ettiğiniz şahin kadar özgürce yaşamaya hakkı yokmudur?size göre doğada varolan bazı canlıları insanların katletmeye hakkı mı vardır?lütfen,siz kendi kurduğunuz cümleleri tekrardan gözden geçirip anlatmaya çalıştığınız şeyin nasıl anlaşılabileceği konusunda bir değerlendirme yapınız ve insanları haksızca ön yargılarınızla yargılamayınız,çünkü buna hakkınız yok!

• tamam sen hayvana yardım etmişsin allah senden razı olsun ama bu resimde hiç böyle görünmüyor,bu yüzden değiştirsen iyi olur bundan sonra bu resme bakan arkadaşlar yanlış anlamaz
    selamlar

Sayın ARHAVİLİ08 birdaha okuyun yazdığım yazıyı diye size son satırlarını alıntı yaptım kimseyi yargıladığım yok,sayın ekin bu olayı anlayışla karşılarken siz neden bu konuda ısrarcısınız anlam veremedim bizden sonra görecek arkadaşlar yanlış anlar bu resimle açıklama bağdaşmıyor derken insanların yanlış anlayacağını söylemek istedim,bende bu konuya birdaha mesaj yazmayacağım merak ettiğim siz yargıyla ilgili bir mesleklemi meşkulsünüz

• arahavili arakadaşım konuyu ben açtım ama sen uzattıkça uzatyorsun.ne var yani bu kadar uzatacak. arakdaş zaten gerekli açıklamayı yaptı şahini ben vurmadım dedi.bende şahsen arakadaşa inanıyorum ama fotuyu ordan kaldırması gerekirki yanlış anlamaşara neden olmasın.