Titre ve Titret Buluşması.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.ortalık kötü el bombası falan demeyelim duyan duymayanda bir şey sanır.en kısa zamanda iyileşip aranıza katılacağım inşallah.pazar filesi taşımaktan cem abi başka bir şey değil : )))

sevgiler

Filede Deve mi vardı? :) Nebçim pazar filesiymiş len o? Sen gel, biz tüfeğini kurar veririz sana, öyle atarsın... Olma mı?

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Ozan geçmiş olsun.

ben şehirdışındaydım biraz önce Ankara'ya döndüm, bu nedenle gelemedim :(

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• sağolun arkadaşlar tedavim bu gün başladı.arkadaşlar işkence ediyorlar bana :) kurtarın beni :) elimi 65 derece sıcaklıktaki parafine sokuyorlar.nasıl tedavi bilen biri söylesin. insana yapılırmı bu :)

sevgilerle

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• Selamlar. İmzalardaki bu takım logolarını kim hazırlıyo merak ettim. Ben "Gaziantep Team" yapmak istiyorum ama bi şekilde aynısı olmayacak. Sanırım aynı kişi tarafından hazırlanmış. Hazırlayan arkadaşı öğrenirsem rica ederim bizim içinde yapar belki diye düşündüm. Saygılar.

Bilmeyen ne bilsin bizi, bilenlere selam olsun...

• sağolun arkadaşlar tedavim bu gün başladı.arkadaşlar işkence ediyorlar bana :) kurtarın beni :) elimi 65 derece sıcaklıktaki parafine sokuyorlar.nasıl tedavi bilen biri söylesin. insana yapılırmı bu :)

sevgilerle

Olm senin tapançan yok mu? Peki MicroTech'in yok mu? Daha ne söyliyim?

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Olm senin tapançan yok mu? Peki MicroTech'in yok mu? Daha ne söyliyim?

Sevgiler,

abi varda micro yu gören kaçıyor tedavi edecek adam bulamıyacam sonra artık katlanacaz 65 derece parafine alıştım sayılır nerdeyse bağımlı olacam parafine biraz sadistmiyim neyim anlamadım :)

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T