BIÇAK KOLEKSİYONUM..."hgfdsa"

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Estağfurullah Mustafa abi, sanırım yanlış anlaşıldım, kusura bakmayın.

Sevgiler,

Cem kardeşim,
    Takılıyorum sana, sen delikanlı adamsın biliyorum, düzelttim mesajını, bak bakalım beğenecekmisin. ;kihhik,

• Official Post

mustafa abi hayatımda hiç domuz avlayamadım ama birkeresınde 3 kursun yemıs domuza önüme cıkınca bırtanede ben sıktım ama hala kacmaya devam etı hayvan.
    siz sakadan sordunuz biliyorum ama bende bir maceram var domuz ile anlatayım dedım

Hakan kardeşim,
    Domuz avı hernekadar birilerine göre satırlarda okurken çok basit gelsede, yüksek riskli ve meşakkatli bir avdır, heleki acemi ve teşkilatı - mühimmatı kötü olan birinin kalkışacağı bir macera hiç değildir, 89 yaşında halen sağ olan dayımın omuzlarında kemiklerinin üzerinde sadece ince bir deri var, 1951 de ağızdan dolma çiiftesi ile yaban domuzunu yaralayıp, sonra domuzdan kaçmak zorunda kaldığında derin olmayan bir çukura kendisini atıp, saatlerce omuzunu kemirttirmiş ve sağ kalabilmiş, hep anlatır, henüz yeni yaşamış gibi, yaralı bir yaban domuzundan kaçmak zorunda kalmayı kimse istemez, o yüzden kaliteli silah ve mühimmat ile birlikte iyi bir eğitim - deneyim gereklidir, adam gibi bir bıçak da olmazsa olmazdır.

Ya nasip bakarsınız yıl sonuna doğru .50 kalibre havalı silahlarla afrikaya ava gider, gurupman yaparız. ;şrofls;.

• vay be mustafa abi dehşet verici bir olay , olayı hayal ettimde biran tüğlerim diken diken oldu. dayınızada helal olsun agızdan dolmalı bir tüfekle domuz avlamaya çalışmış. evet 50 cal bigbore tarzı tüfek getirirseniz ben ozaman köyde camdan asagı 100 metreden domuzu alaaşşa ederim kesin :)
    benım attıgım domuzda büyük bir azılıydı sürek yapıyorlardı ormandan yaralamıslar hayvan asagı dogru tam önüme geldı durdu bende gövdesıne attım ama banamısın bıle demedı kactı gitti hayret etmıstım bu ne can bune kuvvet diye.
    yada mustafa abi 50 cal havalı yerine remington 700 police modelı getırsenızde olur yurtdısı fiyatıyla yanlız 750 dolara ;şrofls;.;şrofls;. ;şrofls; ozaman 1000 metreden vururuz domuzu artık x;.z

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• ;rofl.;;rofl.;;rofl.;;rofl.; mustafa abi ben düzelttiginiz mesajı şimdi okudum, demek gıcır gıcır bıçakları görünce uyuz olunuyomuş. #hims#hims#hims#hims sabah sabah hiç güleceğim yoktu.

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• Cem kardeşim,
    Takılıyorum sana, sen delikanlı adamsın biliyorum, düzelttim mesajını, bak bakalım beğenecekmisin. ;kihhik,

Teşekkür ederim Mustafa abi, böyle güzel olmuş...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Maşallah.Yanlış görmediysem ilk fotoğrafta kelebek vardı.Aynısından bende var :)

Kral Magnum 5.5 mm (Özel Üretim)
    BSA 3-9X32EG

Adapazarı/Sakarya - Silivri/İstanbul
    Tatanga...