Uzun mesafe için gamo promagnum 5.5 15gr vs gamo long distance 5.5 22gr??

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • mrb arkadaşlar. pellet konusunda yardıma ihtiyacım var. uzun mesafe atışları için hangisini önerirsiniz? daha iyi 5.5 başka pellette önerilerinizi bekliyorum.

TANFOGLIO WITNESS 1911 .177 4.5mm

:thumbup:

Ekol Compact mod 92 9mm kuru sıkı

• pistonlu dami yoksa pcp demi kullanacaksiniz acaba ?

FALCON prairie sporter walnut 22 cl.&hawke sidewinder 4-16x50 ir sr6
    WEBLEY
    raider single 22 cl.(4x4)
    FRANCHI black magic D lüx

AIRARMS prosport 177 cl.(cok yakinda)
    & Leapers 6-24X50 AO Mil-dot RGB Zero Locking/Resetting

• yaylıda kullanıcam.şimdilik kral var ama mod99a geçebilirim onun içinde önerebilirsiniz

• çapaksız derken? dün silah dünyasına gittim pellet almak için orda gamo long distance pellet gördüm kafama takıldı onumu yoksa proyumu alayım diye ben yine proyu aldım ama long distance da çok mrk ettim ondan sizlere sormak istedim?

• himm banada ole geldi ama madem ole neden long distance diye cikarmislar,ozelligi nedir onu mrk ettim dogrusu

• Yüksek ihtimal ağırlığından dolayı sapması düşük oluyor ama mod99 için biraz fazla gibi o pellet. Promagnum işinizi görür sanırım. Uzun mesafe dediğiniz ne kadar ki?

I. Nesil Webley Patriot .22 cal. Tüfek - Hawke Sport HD IR 3-9x40 AO Dürbün
    Daisy Powerline 617x .177 cal. Tabanca
    Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• long distance 22grn bildiğimiz ts 22 bunlar gamonun yaklaşık 5 kutu kullandım patriotta açıkcası pistonluların en güçlüsü olmasına rağmen patriotta bile muazzam alçalma yapıyordu bu mühimmat krala epey ağır gelir birde uzun mesafe istiyorsanız ikis arasından mutlaka promagnumu seçin derim.99 sas alacaksanızda yine promagnum yada 22grn lerden daha hafif pellet kullanın derim 22grn ler ne kadar hassasiyet yönünden tatmin edici de olsa pistonlulardan ziyade pcplerin harcı.

1.Webley patriot 22cal.(1.nesil) nikula 6*24-40
    2.Mod 140 22cal. tasco 9*40
    3.Mod 125 22cal.busnell 9*40
    4.mod 60 22 cal.tasco 9*32
    5.kral cfx 17 cal.tasco 9*32

• bilgi icin cok tesekkurler arkadaslar yine aydinlanmis hissediorum kendimi :)