s410 80 fpe

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • s410un 150 fpelere kadar modlandığını biliyorum 80 fpe ye modlandığında kaç stabilatış yapar?
    güç ayrı düğmesiyle atış sayısı ne kadar artırılabilir 40 fpe olarak atış ypılabilir mi
    modlandığında tetik sertleşiyor mu?
    yorumlara tşkler şimdiden

• Bir kısmını cevaplayayım, standart haliyle 32fpe, ağır çekiç uygulaması ile 40fpe güce sahip. Standart haliyle ort güçte kullanıldığında 16gr. peletle 800-810fps seviyesinde 40'dan fazla atış yapıyor.

Air Arms'ın tetik mekanizması modifikasyon yapıldığında tetiğin sertleşmesine izin verecek bir yapıda değil.

İşin açığı Weihrauch Rekord tetik sistemi için dünyanın en iyi tetik sistemi diyen çoktur ama ben Rekord tetiğe sahip HW97K'ya bayılıyor olsam da Air Arms'ın tetik sistemini daha çok beğeniyorum. Tetikten yana çekincen olmasın.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Hem güç ayarı olsun hemde 80 fp enerji versin diyorsanız o iş zor.Eğer illa 80 fp güç istiyorum derseniz sanıyorum güç ayarı iptal olur ve en fazla bu güç ile 5 atış yapar diye tahmin ediyorum.
    500 cc tüp ve 60 cm namlu bile o güçte maksimum 15-20 atış yaparken 270 cc kaç atış yapar siz tahmin edin.
    Bende araştırmıştım bir aralar s410 um için.Ama hiç gerek olmadığını gördüm.240 mt ye atış yaparken bile fp tüfeğimde daha bir kez olsun full güçte atış yapmadım genelde 4/5 güçte yaptım atışlarımı ve rahatlıkla kırıyor.240 mt bana yetmiyor derseniz siz bilirsiniz ona birşey diyemem.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• S410un tetiği o kadar hassas ayarlanabiliyor ki, tetiğe üflesen ateş edebilirsin. Ama mazallah kaza bela olayına karşı bu kadar hassas ayarlamamakta fayda var.

HW-100 T FSB 5,5 mm+IJK 6-24x50 FT
    Hatsan Airmax 5,5 mm+Optima_3*9-32
    Raider Single-5,5
    AA-S410+Nikko 8-32x60 MD
    Zoraki- Hp-01 5,5 mm ULTRA+ADCO Red Dot-1,5 MOA
    Hatsan-AT44+BSA 8-32x44 MD
    Walther CP88 - 6" Competition