kral magnum kece ve oring

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Birazda konuşdugum gibi yazdığımdan oluyor edebiyat ögretmenim öyle söylerdi hep birde konuyu uzatmadan direk sonuca bağlıyorum köylü çocuğuyuz birazda lisan farkı olsa gerek kusuruma bakmayın artık benide böyle idare edin ;şrofls;.;şrofls;.agt

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen tufanow ().

• ben kralın magnum 5.5 unuda kullandım son sistemlerden canas olanıda kullandım ama tüfeğim bu hafta tamire gitti ilk tüfeğim kral canas 0 dı bozuldu gönderdim :D sora gene 0 yolladılar ama bu kez hatsan alfamaz mod 90 mod 80 alcam ilk başda güzel gözükür çok uzaktaki bira şişelerini bile çok rahat parçalar ama kardeş aradan biraz geçtimi parçalar kırılıyo o iç parçaları sonra tüfeğin gez bozulur gider gez alırsın dürbün sabitleyemessin ayrı sıkıntı aradan 3 4 ay geçer namlu kırılmaz ohoo ben kral kullanıyodum derdi hiç bitmez bu pazartesi veya salı hatsan alfamaz veya mod 80 90 kullancam İNŞALLAH kralın av tüfeği neki havalısıda o olsun

• ben kralın magnum 5.5 unuda kullandım son sistemlerden canas olanıda kullandım ama tüfeğim bu hafta tamire gitti ilk tüfeğim kral canas 0 dı bozuldu gönderdim :D sora gene 0 yolladılar ama bu kez hatsan alfamaz mod 90 mod 80 alcam ilk başda güzel gözükür çok uzaktaki bira şişelerini bile çok rahat parçalar ama kardeş aradan biraz geçtimi parçalar kırılıyo o iç parçaları sonra tüfeğin gez bozulur gider gez alırsın dürbün sabitleyemessin ayrı sıkıntı aradan 3 4 ay geçer namlu kırılmaz ohoo ben kral kullanıyodum derdi hiç bitmez bu pazartesi veya salı hatsan alfamaz veya mod 80 90 kullancam İNŞALLAH kralın av tüfeği neki havalısıda o olsun

Kıral benim eğlence tüfegim oldu yay ucu agırlıgını söktüm yayda yorgun oldugundan evin bahcesinde komşuları rahatsız etmeden atış yapıyorum 25 30 mt max mesafe beni tatmin ediyor mekanik parcalar ilgi alanmıda girdiği için anlatdıgınız arızalar daha meydana gelmeden önlemini alıyorum bahcede başka işlerle ugraşırken bile hep elimin altında orda burda sürünüyor canım sıkıldımı 10 15 atış yapıp rahatlıyorum stresim gidiyor pahalı tüfekleri kılıfından cıkarmaya korkarız oysa anlatmak istedigimi anlamışsındır umarım .. ;)

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• pahalı tüfek almana gerek yok hatsanın 120 tl yede tüfeği var 500tlyede 120 tllik al ömürlük kullan

• hatsanın 3 tane tüfegi var bende zaten bendekide kanas modeli forumda bi arkadaşdan aldım bozukdu paramparca halinde 30 tl verdi yedek parcalarıyla birlikde yanında tek parca dürbün ayağı için almışdım aslında fabrikadan eksik parcaları istedim tüfeği onardım şu an herşeyi sıfır yeni yay takılırsa yeniden farkı kalmaz anlatmak istedigim ses gürültü kirliligi yapmamasıydı hatsanın en sakin olan 95 sas bile mahalleyi ayağa kaldırıyor insanlar korkuyor bizi vurucak diye sessiz bir pcp düşünüyorum ileriye doğru ..