19 MART 2011 CUMARTESİ "videoya gel vatandaş" BULUŞMASI

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Gerçekten çok keyifli bir buluşma oldu. Hava gerçekten çok güzeldi, gelen herkese saygılar, sevgiler. Ozan abi sana da ayrıca teşekkürler. Saygılar ;d;:D

• Kamuran Abi fotoğraf aşamasını çoktan geçtik biz, kameralara poz vermeye başladık, meşhur olmaya adayız. Bakarsın yeteneksizsininz Türkiyeye bile katılırızz. Alper in özellikle çok ilgisini çekmişti :)

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Ankara teama misafirperverliği için çok teşekkür ederim, Erdinç abi ve Mehmetede ayrı bir teşekkür borcum var saolsunlar tüplerini kullanmama izin verdiler.

A-TAKIMI

• Ankara teama misafirperverliği için çok teşekkür ederim, Erdinç abi ve Mehmetede ayrı bir teşekkür borcum var saolsunlar tüplerini kullanmama izin verdiler.

Abicim ne demek lafı bile olmaz, sen yeter ki gel g;$i . Çok memnun oldum tanıştığımıza ve görüştüğümüze. Saygılar

• Abicim ne demek lafı bile olmaz, sen yeter ki gel g;$i . Çok memnun oldum tanıştığımıza ve görüştüğümüze. Saygılar

Bende çok memnun oldum tanıştığımıza, inşAllah karadeniz turu düşünceniz gerçekleşire misafirim olursunuz, her daim beklerim, saygılar sevgiler. ;d;

A-TAKIMI

• Gerçekten güzel bi gündü, değişik denemeler yaptık, hedef niyetine getirilen çikilotalardan yedim sütten içtim ;kihhik, silah götürmediğim halde arkadaşların silahlarından bol bol otlanıp nefsimi körledim balon patlatıp asker ıslattık, ilginç çekimler yaptık. baya eğlenceli bir gündü yavvv.
    bu arada Levent le tanıştık, bizzat çok memnun oldum oda ankarateam üyesi sayılır, hanımköy mevzusu ;şrofls;. yine beklerizz ^^
    katılan , emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
    sevgiler, saygılar, hürmetler....

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

Ne demek Levent, lafı bile olmaz kardeş.
    ben ankarada olduğum sürece Ankara Team ın havası benden bundan sonra :))

Cricket 5,5 mm PLB

• Bu arada Levent le tanıştık, bizzat çok memnun oldum oda ankarateam üyesi sayılır, hanımköy mevzusu ;şrofls;. yine beklerizz ^^
    katılan , emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
    sevgiler, saygılar, hürmetler....

Abicim bende tanıştığımıza çok memnun oldum, ankarateam üyesi sayılmam da çok hoşuma gitti, keşke hanım köylü olabilsek ;şrofls;. uğraşıyoruz bakalım nasip.

Ne demek Levent, lafı bile olmaz kardeş.
    ben ankarada olduğum sürece Ankara Team ın havası benden bundan sonra :))

Teşekkür ederim abi saolasın.

A-TAKIMI

• Rıfat Ağbi, Cem Ağbi, Kamuran, Başar, Alper nerelerdesiniz yahuu ?

Hava kötü diye gelmedim Erdinç, ayrıca bir de okçuluğa sardım o saatlerde antrenman oluyor. Buradaysan haftaya görüşürüz inşallah.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Haftaya da buradayım rıfat abi, haftaya uzun mesafe atışları da denicezz, gel mutlaka

Cricket 5,5 mm PLB

• Ozan şu meşhur video nerede yahu? hala göremedik...

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• abicim videoyu arkadaşa yaptığım baskılar sonucu elde edecez inşallah.görevlerimizin yoğunluğu ve videoyu editleyecek arkadaşın bir oğlu olduğundan dolayı ilgilenemedi.ama çalışmaları görevlerin arasına sıkıştırmak ve güzel görüntü ile karşımıza çıkmak için ağırdan alıyor diye tahmin ediyorum.ben ham hallerini izledim çok beğeneceğinize eminim.Cem abi logo yu bitirsin siz bu görüntüleri izlersiniz :)

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• Arkadaşlar bende elde olmayan nedenlerden dolayı yarın gelemiyorum.
    Havanın da yağması benim açımdan iyi oldu.belki buluşmayı iptal edersiniz de haftaya yaparsınız.:)
    Bu hafta gelemiyorum ama Allah izin verirse haftaya ordayim.

Togayım Yurtseverim :) AnkaraTeam hiçbir buluşmasını iptal etmez... Herkes olmayabilir belki ancak birkaç kişi mutlaka ve illa olur... Şalgamlar Ali GÖDE'nin acılısı olursa makbul olur, olmazsa da şalgam olsun nerden olursa olsun olur...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."