avcıhoca'dan hw 97K'ya kişilik

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bende dün netten tamamen eliminyumdan yeniden yapılmış bir hw97 görmüştüm bugün bu çıktı karşıma ;d; gerçekten güzel olmuş ellerinize sağlık ama komple kaplansa nasıl olurdu :huh: bence şahanne olurdu

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• zevklerle renkler tartışılmaz, kusura bakma ben beğenmedim. orijinali daha yakışıklı, koruma sağlaması güzel ama??

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• bende dün netten tamamen eliminyumdan yeniden yapılmış bir hw97 görmüştüm bugün bu çıktı karşıma ;d; gerçekten güzel olmuş ellerinize sağlık ama komple kaplansa nasıl olurdu :huh: bence şahanne olurdu

tüşekkür ederim serdarhavsut ,aykut istanbula gidiş uğraşılarının arasında anca bukadar oldu komplede deneme içerisindeyiz.

ayrıca;erdem hocam, tabiki orjinal haline kimse birşey diyemez ama bunun asıl amacı çizilmeyi önlemek zaten teşekkürler ;d;

• valla ben havalılarda bu tip değişiklikleri seviyorum dün nette bi silah görmüştüm ama şimdi bulamıyorum başka bi tane daha var onu ekleyeyim bence çok güzel görünüyor

airgunturk.com/attachment/1528/airgunturk.com/attachment/1529/

AA S410 5,5

• valla ben havalılarda bu tip değişiklikleri seviyorum dün nette bi silah görmüştüm ama şimdi bulamıyorum başka bi tane daha var onu ekleyeyim bence çok güzel görünüyor

bu ne yaa dostum tam vitrinlik görünüm çok hoş olmuş

• Teşekkür ederim cebrail ,resimlerin içinde eline sağlık g;$i
    Arkadaşlar ilk olarak düşündüğümüz çizilmeyi engellemekti, görünüşte ikinci planda kaldı ama görüntü renk olarak cebrail bunu tercih etti
    Ben kendi tüfeğimde ise siyah kullandım ,özellikle kurma kolunun ele gelen kısmında;el deki terlemenin zamanla boya aşındırmasına mani olmak için
    muzle üzerinde ,çarpmalara karşı cizikler oluşmasını engellemek için
    kundak altına ise parmaklardaki yüzüklerle tüfeğimi tutmalarını hiç istemediğimden,kundak altını da kapladım
    resimlemek gerek ; ½bay£bay`;

airgunturk.com/attachment/1553/ airgunturk.com/attachment/1554/

airgunturk.com/attachment/1555/ airgunturk.com/attachment/1556/

airgunturk.com/attachment/1557/

• hareketli parçalar çıkartılıp silaha elektroliz kaplama uygulansa nasıl olur sıkıntı yaratırmı acaba, silaha herhangi bi zararı olurmu ? bence krom görünümlü silahlar çok hoş olur.

AA S410 5,5

• ben beğendim ,güzel olmuş elinize sağlık keyifli atışlar :thumbup:

• hareketli parçalar çıkartılıp silaha elektroliz kaplama uygulansa nasıl olur sıkıntı yaratırmı acaba, silaha herhangi bi zararı olurmu ? bence krom görünümlü silahlar çok hoş olur.

Motosikletimin arkasına, arkada oturan geriye düşmesin diye bir parça taktırmaya karar verdim ve uygun delikleri parçadan ölçü alarak açtık ve yaptırttığım parçayı nikel kapladık. Sonuç olarak kaplamasız aldığımız ölçüyle açtığımız deliğe girmedi parçalar. Silahta çok daha hassas olduğu için bence olmaz o şekil.

• çok güzel bir çalışma olmuş elinize emeğinize saglık bende çok beğendim

• Motosikletimin arkasına, arkada oturan geriye düşmesin diye bir parça taktırmaya karar verdim ve uygun delikleri parçadan ölçü alarak açtık ve yaptırttığım parçayı nikel kapladık. Sonuç olarak kaplamasız aldığımız ölçüyle açtığımız deliğe girmedi parçalar. Silahta çok daha hassas olduğu için bence olmaz o şekil.

nikel kaplama da sağlam olsun diye fazla kaplanırsa kalınlık artar ,elektroliz banyoda kalış süresi fazlalaştıkça ölçü değişir ,bu yüzden imalatçı kaplama kalınlığını göze alarak parçayı ufak imal eder ,
    tavsiyem krom kaplama yaptırmanız nikelden çok daha sağlam ve dayanıklı olur hemde mikron seviyesinde kaplanabilir ,sıkılırsanız söktürüp meneviş e geri dönülebilir tamiride mümkündür,mat yada parlak olabilir.bilginize saygılarımla

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen termopl ().