bu da benim sumatram :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.
    Bu hobi, buradaki herkesi olduğu gibi beni de mutlu ediyor ve biz kocaman adamlar, burada, küçük çocukların oyuncaklarını sergiledikleri gibi silahlarımızı sergileyebiliyoruz. Zira bu hobiden haberdar olmayan birçok insan hobiye harcadığım parayı duyunca "enayi" olduğumu düşünüyor.
    hatta yüzüme söylüyorlar ;rofl.; ;rofl.; ;rofl.;
    Ben de mutluluğumu burada paylaşıyorum. ;keyf; ;keyf; ;keyf;

havalı silah aldım şu fiyata diyince arkadaşlarım hayretler içinde kalıyor , o fiyata otomatik av tüfeği alırdın falan diyorlar , bizim silahları oyuncak zannediyorlar , kullanmayan bizim silahlardan anlamaz , oyuncak zanneder hep , ama bir kez fırsat olur da benimle atışa gelip kullandığında hastalık olur adamda :D anlar o zaman otomatik av tüfeğiyle , oyuncak sandığı silahların farkını ...

Walter Talon Magnum 5,5 cal Envantere yeni katıldı 3-9 x 50 mm dürbünü var(ince ayarla efsanevi bir makine)[/color]
    Zoraki hp01 ultra (diyecek söz bulunmaz , hedef nerde pellet orda , yaşayan efsane , emekli olmaması dileğiyle :))
    Birde şimdi Hatsan BT 65 var çok kuvvetli , düşman başına... vurduğu yerden ses çıkar...