bu da benim sumatram :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Öncelikle Mustafa Bey'e ilgisinden ve böyle güzel bir silaha sahip olmama vesile oluşundan ötürü teşekkür ediyorum.

Silahıma gelince; ilk izlenimim gayet olumlu. Ancak bi arkadaşın daha belirttiği gibi metal kısımda(şarjör yuvasının sağ ve sol üst kısmında) çok küçük deformasyonlar var. bunun da problem oluşturacağını zannetmiyorum. Bunun haricinde işcilini beğendim. Ama hala atış yapamadm. Yalnızca 2 kez boş atış yaptım. Sesi inanılmaz yüksek. Yani benim AR 6 yanında sessiz kalıyor ^^
    Bu arada görünüşü konusunda itici diyenler var. Aksine benim de hoşuma gidiyor görünüşü. Tabi bu zevk meselesi.

Evanix AR-6
    Samyang Sumatra 2500-500cc STD. 25

• Cok guzel tufek hayirli olsun gule gule kullanin.. :)

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• Teşekkür ederim. İlk fırsatta Reşadiye'deyim inşallah ;atlig;

Evanix AR-6

• İyi günlerde kullanın. Saygılar

• Hayırlı olsun güle güle kullanın :)

Air Arms S410 Extra B.A 1000 FPS + BSA 8-32x44
    ankarateam.png

• Ne güzel bir atmosfer var yahu,koccaman adamlar çocuklar gibi şen :) allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin,hayırlı olsun :thumbup:

• Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.
    Bu hobi, buradaki herkesi olduğu gibi beni de mutlu ediyor ve biz kocaman adamlar, burada, küçük çocukların oyuncaklarını sergiledikleri gibi silahlarımızı sergileyebiliyoruz. Zira bu hobiden haberdar olmayan birçok insan hobiye harcadığım parayı duyunca "enayi" olduğumu düşünüyor.
    hatta yüzüme söylüyorlar ;rofl.; ;rofl.; ;rofl.;
    Ben de mutluluğumu burada paylaşıyorum. ;keyf; ;keyf; ;keyf;

Evanix AR-6

• Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.
    Bu hobi, buradaki herkesi olduğu gibi beni de mutlu ediyor ve biz kocaman adamlar, burada, küçük çocukların oyuncaklarını sergiledikleri gibi silahlarımızı sergileyebiliyoruz. Zira bu hobiden haberdar olmayan birçok insan hobiye harcadığım parayı duyunca "enayi" olduğumu düşünüyor.
    hatta yüzüme söylüyorlar ;rofl.; ;rofl.; ;rofl.;
    Ben de mutluluğumu burada paylaşıyorum. ;keyf; ;keyf; ;keyf;

O size enayi diyenler bana da diyor ama ben onlara aciyorum resmen bunun gibi bir seyden mahrum olmak acincak bir durumdur cunku.. Saygilarimla..

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• Bu yaşlarda özellikle de bu şartlarda böyle çocuklar kadar sevindiren bir uğraşınız varsa kıymetini bilmeniz gerekir,kim ne derse desin valla dert değil g;$i ayriyeten bu ortamın oluşmasını sağlayanlara da teşekkür etmek gerekir :D

• vallahi önceleri bu güçte bir havalı sadece av amaçlı kullanılabilir diye sakıncalarım vardı ama yeni sumatra sahiplerini böyle mutlu mesut görünce içim biraz rahatladı.

hem belki de ses nedeniyle ilk avdan sonra etrafta hayvan filan kalmaz vuracak; sağır olanlar hariç tabii ki...

hobi konusuna gelince, reşadiyede sanırım bir de rc araç parkuru varmış; bir taşla iki bullseye yani

• hayırlı olsun :)

Kadir abi, senden bir yorum, bir inceleme görmedim henüz. Seninki ulaşmadı mı sana?
    yoksa ben mi kaçırdım.

HW-100 T FSB 5,5 mm+IJK 6-24x50 FT
    Hatsan Airmax 5,5 mm+Optima_3*9-32
    Raider Single-5,5
    AA-S410+Nikko 8-32x60 MD
    Zoraki- Hp-01 5,5 mm ULTRA+ADCO Red Dot-1,5 MOA
    Hatsan-AT44+BSA 8-32x44 MD
    Walther CP88 - 6" Competition

• Hepinize teşekkür ediyorum. Ben henüz çok detaylı test edemesem de olumsuz bir durumla karşılaşacağımı ummuyorum. İnşallah umduğumuzu buluruz..
    Bu arada önce tecrübeli hobiseverlerin yorumlarını okuyup daha sonra bizzat tecrübe etmek benim için büyük şans olacak sanırım. Sözünü ettiğim üstadlara teşekkürler ;d;

Evanix AR-6

• Hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanın.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• ya arkadaşlar bende istiyorum bundan ya ama imkanı zorluyorum olmuyo du bakalım hayırlısı bu hafta belli olucak inşallah ayrıca güle güle kullanın tüfeğinizi

Hatsan Mod.99 Limited Edition .22 cal.

• Teşekkür ederim. Allah size de nasip etsin..

Evanix AR-6

• 3 gün önce ben de aldım... .25 cal yani 6,35 mm ; hemen scuba mı da aldım...performans inanılmaz... ayrıca Mustafa Bey ile silahımı satın alma aşamasında yaşamış olduğum 3 saatlik sohbet inanılmaz bir keyif...

• Hayırlı olsun kazasız dertsiz kullanmanız dileğiyle...

at 44 long lw, sumatra carbine,zoraki 5.5 L,4.5