alix_1984 adlı kullanıcının mesajları

Ben hiç riske atmam şahsen sonuçta yüksek basınçla namludan cıkıyor kendi basıncı bile patlamasına yetebilir ki saten yivli namlu döneek gidiyor aşırı hızdan en ufak bir yeri darbe alsa patlar ve namlu pert ama eğlenceli gibi görünüyor fakat yinede riskli gerek yok :D

Bence mod125 ile yapabileceğin tahribat ancak 50-60 metre maximum sarsıntısı olan aşırı sert yaylı bir tüfek ben kullandım en iyisi 600 tl ye at44 al gücü yeterli zaten bir tüfek 950 fps yi geçerse grupman zor olur özellikle yaylıda yok pcp almam dersen norlam bir mod 99 veya mod 135 alabilrsin mod 125 le ancak 20-40 metre arası tahribat yaparsın fikrim bu ben mod 99 limited edition aldım memnunun çırpınma ok tüfekte saygılar...

Bilgi için çok teşekkürler abi . Ucuz yoldan iyi bir dürbüne kavuştuk o zaman :) .

Aklıma takılan bir soru daha var oda şimdi gelen dürbün 30mm lik , bunun için şimdi 30mm lik dampa almam mı lazım .

valla ben pcp kullandığım için bu dampa işine aklım ermiyo pek diğer ustalar bi cevap yazar heralde bu arada dürbün geldi birader teslim almış eve gidince bakıcam saygılar

aynısını 2 saat önce kargoya verdiler 1 hafta bekledim yurt dışından gelmesi için sağolsun sitedeki bir abimiz getirtti bence iyi yapmışsın ellerinde olmayan dürbün zaten şimdiki aldığın kadar iyi değil bu aldığın onun hemen hemen 2 katı büyütme sağlıyor ben yarın elime geçince arkadaşlarla daha ayrıntılı paylaşıcam saygılar.. takma kafana iyi yapmışssın

opel markalı bir araç alırsan hayatının hatasını yaparsın polo alma dedik ama opel de alınacak en kötü markalardan biridir ben dört sene kullandım sıfır km den 120bin km ye kadar yaşamadığım problem kalmadı ve parçaları vw kadar pahalıydı ne alalım dersen sırasıyla toyota,honda,renault,peugeot,hyundai,fiat sıralama en sorunsuz ve ikinci eli en güçlü olan markalar

ne demek opel alma bence çok bencil olmuş ben 4 ay aradım kütahya denizli vs. opel vectra cd (uzay kasa) bulmak için bütün sanayideki usta arkadaşlarım alman olsun istersen çamurdan olsun dedi hurda olsun bze alman getir dediler kütahyada fazla samimiyetimiz olmayan usta bile lagunamı opelmi dedik git kardeşim almanya bizden dedi şakayla kesinlikle opel fikrinden şaşma git istediğin arabayı bul dediler sonunda 97 model vectra b cd modelini aldım lpg takılı üzerinde kadran 230 diyor ağırlık 1.450 kiloya yakın 8 aydır sanayiye gidilmezmi ya bir kere gittim git kardeşim paran şok heralde arabanın bişiyi yok dediler bidahada gitmedim 97 model araçta sizin tavsiye ettiğiniz araçlarda yarısı bile yok bence opel al kardeşim git 2002 2006 astra al bak keyfine saygılar...

helal olsun alpercim ya 120 metre harika gerçekten daha iyisini yaparsın sen ,sen afyona gel ben sana harika bir atış yeri buldum göl kenarında bide mangal var yanında :D
    harika bir yer eline gözüne sağlık çok güzel atışlar :)

alper haklı ben sene 2002 de kullandım bu tüfeği hatta nefret etmiştim meğer namlusu eğriymiş bu afyondaki bir esnaf beni keklemişti aslında ben daha önce bunun plastik dipçik olanını 99 yılında alıp 2 yıl kullanmıştım fakat çalınmıştı köydeki evden fakat plastik olan mod 35 değildi çok memnun olduğum için bunu 60 tlye almıştım kısacası alper haklı mod 35 aynısı tam tamına aynısı bende vardı resim bulursam koyarım