120m Fx Glad grupmanim

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • [Resim Engellendi: http://i1227.photobucket.com/albums/ee435/freedomage/140720111211.jpg
    120m de crosman hollow point grupmanim iki pellet grupman sirasinda alakasiz yerlere gitti onlari almadim fotografta ki zaten kendi kabahatim olarak gormedim :) ayni gun 90m de siseler kirdim video da cektim :) Goruntude iki adet grupman var gibi duruyor ancak 1 adet grupman var soyle ki ilk atislarimdan sonra hedef yaklasik 25~30 derece arkaya yatti ondan sonra boyle iki grupman oldu :)

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• Hele şükür alperden grupman geldi eline sağlık süper olmuş :thumbup: Fx in hakkını vermişsin ben hala pcp ye gecemedim yaylılarla 25 mt kendimi avutuyorum .

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• Birazcik AA pellet lazim onlarla cok daha guzel sonuclar aldim bakalim bu hafta siparis gecicem haftaya atisa gittigimde bom bom bom :)

FİLİNTALAR GRUBU
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• helal olsun alpercim ya 120 metre harika gerçekten daha iyisini yaparsın sen ,sen afyona gel ben sana harika bir atış yeri buldum göl kenarında bide mangal var yanında :D
    harika bir yer eline gözüne sağlık çok güzel atışlar :)

Hatsan Mod.99 Limited Edition .22 cal.

• eline sağlık güzel grupman

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• kardeişm eline sağlık.daha güzel grupmanlar görmek dileğiyle.hayırlı akşamlar,saygılar... :)

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• Elinize sağlık, çok güzel olmuş. Devamını da bekleriz:)

Air Arms s510 Xtra FAC .22 + Hawke 6-24x56 Sidewinder 30

• Guzel yorumlariniz icin tesekkur ederim sizlere daha iyi gurupmanlar nasip olur insallah :)

FİLİNTALAR GRUBU

• Tebrikler güzel olmuş. Saygılar

• Guzel bir atis masasi ve atis yastigida kullanirsam sanirim cok guzel neticeler alirim diye tahmin ediyorum cunku tripodla yaptim bu atislari, pelletide sevmedim pek, sizden cok daha iyilerini gordum ama sanirim umut vaadediyorum dimi c(:

FİLİNTALAR GRUBU

• Ben 50m ötesine ilk defa 2 hafta önce atış yaptım, gerçekten kolay bir iş değil bunu anladım. Şimdilik 50 metre de güzel işler yapmaya çalışıyorum. Sizin de dediğiniz gibi iyi bir atış masası ve uygun bir pelette harikalar yaratılabilir önemli olan; DENEMEYE DEVAM etmek. Saygılar