webley patriot

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Fakir bey,
    modlu 52-modlu 54 diyerek modifiye edilmiş demek istiyorsunuz sanırım, eğer öyleyse onları bir kenara bırakalım.

350mag ve webley patriot'a gelince:
    istisnalar kaideyi bozmaz :)

bunun yanısıra yaylar bir süre sonra yorulduğundan kaç atış boyunca bu hızlara ulaşabileceğide ayrı bir sorun.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Emin olunki masaüstü verilerle atışlar birbirini pek tutmuyor , webley , gamo350 magnum güçlü silahlar bunları kabul etmek lazım ama pcp lerle kıyaslamakta özellikle bahsedilen silah 4.5 ise bana göre macera. önemli olan namludan ne kadar hızlı çıktığı değil o hızı ne kadar koruduğu.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Fakir bey,
    modlu 52-modlu 54 diyerek modifiye edilmiş demek istiyorsunuz sanırım, eğer öyleyse onları bir kenara bırakalım.

350mag ve webley patriot'a gelince:
    istisnalar kaideyi bozmaz :)

bunun yanısıra yaylar bir süre sonra yorulduğundan kaç atış boyunca bu hızlara ulaşabileceğide ayrı bir sorun.

Haklısınız raptor bey.o zaman şöle diyelim mustafa serdar beydeki hw 90 da gas ram var.Ve bayada kuvvetli tüfek.32 barda kurulu bir hw 90 sizce kaç m/s atar 22 cal saçmayı.

(Kusura bakmayın ayın sorusu gibi oldu )

• Haklısınız raptor bey.o zaman şöle diyelim mustafa serdar beydeki hw 90 da gas ram var.Ve bayada kuvvetli tüfek.32 barda kurulu bir hw 90 sizce kaç m/s atar 22 cal saçmayı.

(Kusura bakmayın ayın sorusu gibi oldu )

ama Sayın Fakirmen , şimdi 32 barda kurulu hw90'a nereden geldik, standardı kaç barda çalışıyor onuda bilmiyorum ya? bunun 4.5mm mod54 ile PCP mukayesesiyle veya yaylı silahlarla ne alakası var?
    ayrıca Mustafa Serdar abinin hw90'ı 6.35mm. 5.5mm saçmayı çok hızlı atamaz ;)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• 32 bar basınçlı GasRam'in kurma koluna ne kadarlık bir kuvvet gerekiyor kurmak için acaba onu da yazabilir misiniz? Banyo terazisi işinizi görebilir.

Ayrıca ben 4.5mm de kullandım fakat istediğim verimi hiç alamadım. Şimdi tabancam da dahil 5.5 mm. Yavaş da olsa en azından çıkarttığı tozdan düştüğü yer belli oluyor.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• ama Sayın Fakirmen , şimdi 32 barda kurulu hw90'a nereden geldik, standardı kaç barda çalışıyor onuda bilmiyorum ya? bunun 4.5mm mod54 ile PCP mukayesesiyle veya yaylı silahlarla ne alakası var?
    ayrıca Mustafa Serdar abinin hw90'ı 6.35mm. 5.5mm saçmayı çok hızlı atamaz ;)

Açıklamalarınız için içten teşekkürler raptor bey.