hatsan at44 long kaç bara kadar atış yapalım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar yeni aldığımdan bilmiyorum pek ..kaç bar hava kalana kadar atalım bide çok atış yapmak için güç kısabilirmiyiz saygılar

Pompa ile dolduracağın için 100 barın altına inmemelisin.. Yoksa çok yorulursun...100 barın altında atış yapman pelet çıkış hızınıda etkiler...

• Tüfeğiniz hayırlı olsun. Pompa ile doldurmak biraz zahmetli iş olarak belirtiliyor forumlarda. Biz eskiden çiftçilik yaparken traktör, iş makinesi v.s tekerlerini tamir edip pompayla şişirirdik. Ben ordan alıştım sanırım. Pompa güç veya vucut ağırlıgından çok teknik bilgi gerektirir. Bir defa vücudunuzu doğru kullanmayı öğrenirseniz pompanın ısınmadığı varsayımında tek seferde doldurursunuz yorulmadan. Pompa kullanma tekniği ile bilgi edinmenizi tavsiye ederim. Ben Gladitor kullanıyorum ve hill pompa ile dolduruyorum. Topu topu 72 kiloyum, yorulmuyorum bile. g;$i

Bilmeyen ne bilsin bizi, bilenlere selam olsun...

• Tek seferde doldurmak her zaman iyi değildir. Yüksek basınçta pompa ısınabilir ve arızalanır. O yüzden pompa ısısına dikkat etmelisin. 0-100 tek seferde olabilir belki ama 100-200 bar arasını 3 defada felan doldurmalısın ki pompan uzun ömürlü olsun. Bunlar farazi rakamlar. Hepsinden önemlisi pompanın ısısını kontrol etmelisin.

Bilmeyen ne bilsin bizi, bilenlere selam olsun...