Air Ranger mi, Steyr lg 110 hp hunting mi?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Sevgili forum arkadaşlarım dün siteye giremediğim için başka siteleri biraz dolaştım ve bu Dyastate Air Ranger denen tüfek hakkında bayabi yorum okudum ve 400 metre videolarını izledim sitede tüfekten aşırı övgü ile bahsediliyordu site yöneticisi bir şahıs yurt dışından bu tüfekleri getirtip ön siparişle satıyormuş sanırım yaklaşık 20-25 adet satmış alanlarda memnun yanlız silahın fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 3500-4000 tl arası bi fiyat deneyen kullanan varmı bu tüfeği sevgili üstadlara ve forum arkadaşlarıma soruyorum bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim 8)

Hatsan Mod.99 Limited Edition .22 cal.

• 400 değil 200 metre atanlara bile hayret ediyorum . hafif bir rüzgar çıksa 100 metre bile atamıyorum yaaaa :him:s

bsa side wheel focus 8x32-44
    özel yapım 36 ga tek kırma
    whalter falcon hunter edition(tasko3x9)
    crosman 2240
    daisy powerline 5170(red laser)
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon

• valla nasıl olduysa benim açtığım konu buraya taşınmış :) her neyse bende bu air rangeri gördüm tuhafıma gitti bir üst mesajda yazdığım gibi 400 metre atışlarını gördüm ama fiyatda çok arkadaş sevgili kadirin yazılarından biliyorum ve hak veriyorum bu kadar para bu silahlara verilmez onun yerine iyi bir ateşli alınabilir ve diğerlerinin dediği gibi atıcı iyiyse silah çok önemli olmayabilir bence güç istiyorsan sumatra olabilir ben 1 haftadır ezberledim forumu nerdeyse ve sumatra 500 de karar kıldım bakalım bi halt yiyoruz ama hayırlısı :) fx gladiatörde aklımı kurcalamıyor değil yani iyi günler dilerim

Hatsan Mod.99 Limited Edition .22 cal.

• valla nasıl olduysa benim açtığım konu buraya taşınmış :) her neyse bende bu air rangeri gördüm tuhafıma gitti bir üst mesajda yazdığım gibi 400 metre atışlarını gördüm ama fiyatda çok arkadaş sevgili kadirin yazılarından biliyorum ve hak veriyorum bu kadar para bu silahlara verilmez onun yerine iyi bir ateşli alınabilir ve diğerlerinin dediği gibi atıcı iyiyse silah çok önemli olmayabilir bence güç istiyorsan sumatra olabilir ben 1 haftadır ezberledim forumu nerdeyse ve sumatra 500 de karar kıldım bakalım bi halt yiyoruz ama hayırlısı :) fx gladiatörde aklımı kurcalamıyor değil yani iyi günler dilerim

aynı konuyu içerdiğinden okumadan başlık açıldığını düşünerek biz taşımışızdır.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Yorum yaparken biraz dikkatli olalım. Kimin hangi silaha kaç para vereceğini biz bilemeyiz. Bu iş için bütçen var ise ve en iyisini istiyorsan iyi para verirsin . Paran yok ise de alamadiğin silaha mundar demezsin , bekler, paran olunca alırsın. Ya da alabildiğin ile ile iyi işler çıkarıp bizlerle paylaşırsın.

FX Gladiator
    Diana Mod 48
    Daystate AirWolf MCT FAC 40 fpe, bazen 27fpe
    "Verba volante,Scripta manent"