FX Gladiator Söküm resimleri

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • baya dağıtmışsınız hakikaten, kendi gladiatörümü hiç bu halde görmemiştim.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Tesekkurler vallahi ellerine saglik guzel oldu bu iste :) bu resimlerden cikardigim kadari ile T12 ile Glad in tetik semasi ayni.. Birde kafama takilan sey, su ince bakir renkli boru mu iki tup arasindaki baglantiyi sagliyor (birazcik korktum) b_idea.gif

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• Dağıtmamınız sizin için daha hayırlı olur çünkü resimde de görüldüğü gibi çok bileşen parçası var neyi nereden söktüğünüzü unutsanız bayağı bir aramanız gerekebilir.

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22

• T12 tam Turkun isine gelicek sekilde 5-6 parcadan olusan bir pcp tam anlamiyla ama Glad beni sasirtti lakin asiri komplex bir silah..

FİLİNTALAR GRUBU
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• Tesekkurler vallahi ellerine saglik guzel oldu bu iste :) bu resimlerden cikardigim kadari ile T12 ile Glad in tetik semasi ayni.. Birde kafama takilan sey, su ince bakir renkli boru mu iki tup arasindaki baglantiyi sagliyor (birazcik korktum) b_idea.gif

evet o boru 2 tüp arasındaki bağlantı. bu işi çok bilen bazıları o konuda bayağı çamur atmışlardı, 3 yıldır borusu patlayanda olmadı, yine çamur attıkları tetik mekanizması aşınıp, kırılanda olmadı.

.

ankarateam.png

• T12 tam Turkun isine gelicek sekilde 5-6 parcadan olusan bir pcp tam anlamiyla ama Glad beni sasirtti lakin asiri komplex bir silah..

Haklısınız bende bu kadar parça olacağını düşünmüyorum ama Rusların patruşkaları gibi söktükçe her yerinden birşeyler çıktı. ;şrofls;.

Kral Arms Breaker .22

• evet o boru 2 tüp arasındaki bağlantı. bu işi çok bilen bazıları o konuda bayağı çamur atmışlardı, 3 yıldır borusu patlayanda olmadı, yine çamur attıkları tetik mekanizması aşınıp, kırılanda olmadı.

Haklısınız bende bu kadar parça olacağını düşünmüyorum ama Rusların patruşkaları gibi söktükçe her yerinden birşeyler çıktı. ;şrofls;.

Erdem abi muhendisler ona gore tasarlamistir zaten, tahminime gore borunun et kalinligi yeterli, basinca dayaniklilik acisindan ama ben kevlar kapli su yuksek basinc hortumlarindan olmasini bekliyordum cunku borunun ezilmesi, yamulmasi ve kaynak yerlerinin zarar gormemesi acisindandi bu beklentim, neticede sorun cikartmiyorsa guzel birsey..Tetige gelince o parca aslinda daha farkli tasarlanabilirdi (cekici tutan) et kalinligi benim kanaatimcede yetersiz ama gorki oda sorun cikarmiyor malzeme kodlarini bilmek lazim kesin birsey soylemek icin..

Alitekin kardesim nekadar fazla parca o kadar ariza diye bir soylenti vardir orduda, ben buna inaniyorum sahsen TSK da da silah secimleri hep buna gore olmustur HKG3, HK33 gibi beni biraz endiselendiriyor bu parcalar..

FİLİNTALAR GRUBU

• Alitekin kardesim nekadar fazla parca o kadar ariza diye bir soylenti vardir orduda, ben buna inaniyorum sahsen TSK da da silah secimleri hep buna gore olmustur HKG3, HK33 gibi beni biraz endiselendiriyor bu parcalar..

Çift tüplü güç ayarı şarjörlü olan bir havalı silah için olağan bir tasarım ve parçası olan bir silah. Dediğiniz gibi ne kadar az parça o kadar az arıza demektir Ruslarda buna göre silah üretimi yapıyor ve en az arıza çıkartan silahlarda Ruslara ait.

Kral Arms Breaker .22

• o boru ortalıkta olsa zaten bencede o malzemeyi kullanmazlardı. kundağı söktüğünde ortaya çıkıyor, ortaya çıktığında da o boruya tüpler bağlı olmuyor zaten.

tetiğe gelince silahım satışta olmasına rağmen yazmakta sakınca görmüyorum, benim gladiatör yaklaşık 30.000 atış yaptı. Tetikte problem yok, zamanında testsiz tüplere çok sağlam, bişey olmaz diyenler o tetiğe , daha doğrusu bu silahların kılına laf edemezler ^^

.

ankarateam.png

• Dedigim gibi :) malzeme kodunu bilmek lazim.. Zamaninda ucaklar icinde saglam olmaz demisler, duser demisler.. Aluminyum monokok teknolojisiyle mukavemeti bukadar dusuk bir metal tonlarca agirli guvenli bir sekilde gokyuzune tasiyor...

FİLİNTALAR GRUBU

• o boru ortalıkta olsa zaten bencede o malzemeyi kullanmazlardı. kundağı söktüğünde ortaya çıkıyor, ortaya çıktığında da o boruya tüpler bağlı olmuyor zaten.

tetiğe gelince silahım satışta olmasına rağmen yazmakta sakınca görmüyorum, benim gladiatör yaklaşık 30.000 atış yaptı. Tetikte problem yok, zamanında testsiz tüplere çok sağlam, bişey olmaz diyenler o tetiğe , daha doğrusu bu silahların kılına laf edemezler

;d;;d;;d;;d; sökerken bir yandan parçaları sildim yağından arındırdım bir yandanda inceledim her parça çelik ve gayet kaliteli :thumbup:

Kral Arms Breaker .22

• Sağolasın Emrecim ne yapalım kullanmadan dolayı bazen böyle sorunlar olabiliyor önemli olan neşemiz kaçmasın. Mustafa abiyle görüştüm kılan parçanın değişimini yapabileceğini söyledi. Seninde dediğin gibi yedek parçada sorun yok en kısa zamansa sorun aşılacak umarım. Herkese keyifli atışlar. SAYGILAR.....

Kral Arms Breaker .22