Sumatra Carbin 6.35 im geldi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Osman abi tekrar hayırlı olsun, güle güle kullan.Seni öyle şapka, çizme felan görünce benimde "Sumatram" geldi.Yarın biraz atayım bari.
    Bu arada bende kundağı soyup tekrar boyadım.Fena olmadı.
    [Resim Engellendi: http://i51.tinypic.com/w06l3r.jpg]

[Resim Engellendi: http://i53.tinypic.com/t7yadj.jpg]

[Resim Engellendi: http://i52.tinypic.com/2lvk485.jpg]

FİLİNTALAR GRUBU

• Osman abi silah 25.4 g AA ile orta güçte 51fpe güç üretiyor demekki. Bu azımsanmayacak bir güç, ve atış yaparken söylediğim gibi tetiği biraz yumuşatılabilse grupmanlar küçülüp 1TL seviyelerine inebilir bence. Daha önce bu silahla pek atış yapmamıştım, ve grupman atışları yapmadan önce açıkçası daha kötü sonuçlar bekliyordum. Bence silah kendinden beklenmesi gerekenleri başarılı bir şekilde veriyor. Orta güçte 13-15 metre civarına sıfırlanırsa direk nişan alarak 55metreye kadar 4cm çapında hedefleri vurmak mümkün. Bu arada susturucu işlevi açısından gerçekten çok başarılı olmuş, tekrar hayırlı olsun.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Osman abi tekrar hayırlı olsun, güle güle kullan.Seni öyle şapka, çizme felan görünce benimde "Sumatram" geldi.Yarın biraz atayım bari.
    Bu arada bende kundağı soyup tekrar boyadım.Fena olmadı.
    [Resim Engellendi: http://i51.tinypic.com/w06l3r.jpg]

[Resim Engellendi: http://i53.tinypic.com/t7yadj.jpg]

[Resim Engellendi: http://i52.tinypic.com/2lvk485.jpg]

Taylan güzel olmuş, eline sağlık. Senin kundaklar hep güzel oluyor maşallah.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Ben tetik ayar vidasını olabilecek en hassas noktaya kadar gevşettim, yinede tetik ağır.Sanırım bunun sebebi çekiç yayının çok kuvvetli olması.Bildiğim kadarı ile çekiç her atışta max güçte fırlıyor, güç ayarı valfin açık kalma süresini azaltmaya yarıyor.Bu yüzden sweet spot denilen atış eğrisi yakalanamıyor.Daha zayıf yay kullanarak 25,4 grain ile 900-950-900 fps eğrisi yakalanmaya çalışılabilir.Benzer şeyleri yapanları okumuştum bir aralar.Muhtemelen tetik hafifleşecek, isabet artacaktır.Çekiç yayını değiştirmek Air Arms'taki kadar kolaysa istendiği zaman zayıf yay takılarak yumuşak yumuşak atılabilir.

FİLİNTALAR GRUBU

• Taylan bey,,silahın kundağı cok güzel olmuş koyu renk daha iyi.elinize sağlık.güle güle kullanın.

Erdem,Silahın gücü konusunda haklısın..ama ben kurcalamayı istemem fabrika ayarlarında kalsın.Daha düşük güçte silahlarımız var nasılsa isabet sitediğimizde onları..güç ve darbe gerektiğinde Sumatrayı kullanırım.silahın dizaynı hafifliği estetik olarak güzel.buda farklı bir çeşit olarak portföyde yerini aldı..Tüm kullanıcılar güle güle kullansın..

A Takımı Üyesi

• Taylan'ın kundağı tam benim sevdiğim gibi olmuş, ceviz rengi ve parlak vernik :)

Erdem'in dediği gibi moderatör sesi çok başarılı kesiyor. 6.35 karbin zaten bence fiyatına göre amacına göre iyi bir silah. 2. bir pcp silahım olsun tahribat istediğimde şişeye falan sıkayım denildiğinde çok güzel silah. Hız ayarı da basit ve anlaşılır.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Fuarda gördüm ve hoşuma gitti açıkçası.Küçük olması , yapmış olduğu grupmanlara ve gücüne göre bakılırsa başarılı bir silah.Neyse , sanırım kendimi frenleyebildiğim kadar frenleyip sonrasında alıcam :)Tüfeğiniz hayırlı olsun Osman Bey.

AirRanger 80 (90) FAC Special Edition .25 RR Stock ;
    BKL; 6-24x50 Full Size Mill Dot Reticle;
    Webley Patriot 1. (.22);
    Zoraki Ultra HP-01(.22);
    SupremeMax 12 ga 61 cm Cantilever Optima 3-12x44 + 71 cm;
    Üzümlü Çifte 12 ga;
    Çatüs .410 ga 53 cm + 65 cm (7+1 Şarj.)x2;
    BKL Dovetail Riser&BKL ; 4-16x50 Silver;
    Ve BAR II Sırada :)

www.emarstore.com

• Teşekkür ederim..daha iyileri sizin olsun..
    İmkan müsaitse,frenlemeyin..basın gaza gitsin. g;$i

A Takımı Üyesi

• Loctite var ayakkabını tabanında ,bir çekebilsem ayağımı gazdan :)
    Çok teşekkürler iyi dilekleriniz için , hepimize umarım...
    Syg.

AirRanger 80 (90) FAC Special Edition .25 RR Stock ;
    BKL; 6-24x50 Full Size Mill Dot Reticle;
    Webley Patriot 1. (.22);
    Zoraki Ultra HP-01(.22);
    SupremeMax 12 ga 61 cm Cantilever Optima 3-12x44 + 71 cm;
    Üzümlü Çifte 12 ga;
    Çatüs .410 ga 53 cm + 65 cm (7+1 Şarj.)x2;
    BKL Dovetail Riser&BKL ; 4-16x50 Silver;
    Ve BAR II Sırada :)

www.emarstore.com

• tebrikler iyi günlerde kullanın. Bende .25 Carbine den mumnun kaldım. Bugün moderator ve 25grn pelletlar geldi.

Bende chrono olmadığından bir sorum olacak 25 grn pelletleri 750-800 fps atmak istersek güç ayarını nereye getirmemiz gerekir. Ben bir tur çevirip kırmızı noktada atıyorum (5 şarjör 30 atış yapıyor)

Samyang Sumatra 2500 Carbin .25
    Diana Panther 350 Magnum .22

• tebrikler iyi günlerde kullanın. Bende .25 Carbine den mumnun kaldım. Bugün moderator ve 25grn pelletlar geldi.

Bende chrono olmadığından bir sorum olacak 25 grn pelletleri 750-800 fps atmak istersek güç ayarını nereye getirmemiz gerekir. Ben bir tur çevirip kırmızı noktada atıyorum (5 şarjör 30 atış yapıyor)

Hayırlı olsun,güle güle kullanın..

A Takımı Üyesi

• Hayırlı olsun,güle güle kullanın..Ayar seçeneğinde 15 klik var 7-8 clik orta ayarda istediğiniz güç civarlarında atar.

A Takımı Üyesi