Adana'da bir .357 Recluse

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.

• Merhaba,

Geçte olsa bende iyi günlerde kullanmanızı dilerim.Aynı pcp bende de var,henüz tam tanışamadım çok yeni kendisi ama ortak bir yanımız var sizinle;bende de mk 410(ATN-Aries serisi) var,11mm&3/8" to 7/8" waever base adapters ve picatinny mounts'larının siparişlerini verdim.Merak ettim siz bu dürbünü recluse'da mı kullanıyorsunuz?

Recluse'da normal dürbün kullanıyormusunuz? kullanıyorsanız hangi dürbünü ve ayağı kullanmaktasınız? (herhangi bir dönüştürücü vs..)

Teşekkürler...

2011-.22 Cal.: Daystate AirRanger -Samyang.357 Recluse - EVANIX Monster Sidelever
    Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD-ATN ARIES MK 410-Remington Hunter 3-9x50 BRH
    HILL 3 stage air compressor pump.
    BURSAN 450BAR MG 2602-26,7lt.

• maalesef şu anda ne dürbün nede reddotum var.kıramayacagım bir arkadaşıma verdim.yenisine bakıyorum.büyük ihtimalle ya reddot yada holosight olacak.daha önce reddot kullanıyordum(yükseltici ile beraber.reddot kızaklıydı.mesafe kısa geldi)
    selamlar

fx revo.

Sumatra 500 .25
    Recluse .357
    mk-390 paladin