Fx Revolution Problem

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yaklaşık 2 yıldır 160 barda sabit duran fx revo ma dün hava bastım ve 200bar a tamamladım fakat 170 bar a kadar hava kaçırdı daha sonra hava sızıntısı kesildi daha sonra 20 kadar pelet attım bunun sebebi nedir hava kaçırmasını nasıl tedavi edebilirim .saygılar sunarım.

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• yata yata hayvanın oringleri yumuşaklığını yitirip sertleşmiş olabilir, sen bi gelde bakıverelim :)

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Göktuğ belki dolum ağzına küçük bir pislik-toz gelmiştir, onu atıncada kesilmiştir.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• yatıyor ama yinede atıyor yaw maşallah 85 metreden 1lt lik fanta şişesini ilistir ettim.

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• Benim gladiator de bugun elime ulasti sagolsun Mustafa abi tufegi sifir gibi gondermis, sanki yeni tufek almis gibi hissettim kendimi fakat atistan sonra hava bastim hava kacirmaya basladi dolum yerinden bende birdaha bastim sorun cozuldu, simdi Erdem abinin hipotezi kafamda teori oldu :) kucuk bir pislik toz giriyor sonra tekrar hava basinca duzeliyor belki bekleseydim yine duzelirdi maasallah evladiyelik tufek gucu de muthis bugun 100m atisi ve birkac tahribat atisi yaptim, 3.4cm lik tahtaya banamisin demedi..

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• hayırlı olsun güzel tüfek

bsa side wheel focus 8x32-44
    özel yapım 36 ga tek kırma
    whalter falcon hunter edition(tasko3x9)
    crosman 2240
    daisy powerline 5170(red laser)
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon