Tüp kaç gün beklemeli?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bir havalı tabancanın içine taktığımız CO2 tüpü kaç gün boyunca bozulmadan kalabilir acaba?

İlgilenenlere şimdiden teşekkürler.

• CO2'nin bozulması diye bir şey olmaz. Sadece kaçak olur. Silahınızın valf contaları iyi ise, haftalarca dahi gaz kaçmadan kalabilir. Contalarınızın uzun ömürlü olması için taktığınız tüplerin ucunu hafifçe silikon bazlı gres ile yağlayın.

• CO2'nin bozulması diye bir şey olmaz. Sadece kaçak olur. Silahınızın valf contaları iyi ise, haftalarca dahi gaz kaçmadan kalabilir. Contalarınızın uzun ömürlü olması için taktığınız tüplerin ucunu hafifçe silikon bazlı gres ile yağlayın.

Bu önerinizi uygulayacağım çok teşekkür ederim.

• değerli arkadşlar silikon gresi nereden bulabiliriz.çok aradım ama bulamadım.av bayilerini ve oto sanayi sitelerini dolaştım ama bulamadım.bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.