Optima 3-9x32 Sıfırlama Sorunu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Mod 95 Sas tüfegimdeki Dürbünümü aldığımda sıfırlaması yapıldı tabi ben atışlara başlayınca Dürbünle attığım yerin 25 30 cm üstüne attığını farkettim Sağ sol ayarında sorun yok ama actım kapağını yavaş yavaş Up yapmaya başladım ama birçok denemeden sonra Uplasamda Downlasamda Tüfek aynı yere atıyor Birde Dürbün Namlu tarafına dogru eğimli duruyor Bu çok anormal değil ama ben namludan bazen arpacığı görüyorum. Acaba diyorum sorun ayaklardamı Yada Stoper Ayakların içinden vidalanıyor Vidalanan stoper arka tarafı mı kaldırdı onu paralel hale getirmek sorun değil ön ayağın üstüne birşey sıkıştırabilirim ama Böyle bile olsa Ayarı ile benim Bunu düzeltebilmem gerekmiyormu ? Dürbünün ayar kısmının bozuk olduğunu düşünmeye başladım siz ne dersiniz

• ayaklarda sorun olabilir bendede bir tek parça ayak vardı dürbünü taktığım zaman dürbün çap duruyordu 1mt sağa atıyordu
    başka ayak taktığım zaman düz gösteriyordu dürbün sorun olacağını zannetmiyorum birde tek parça ayak kullanıyorsanız ayağı ters çevirip takın