Tüfeğe Dürbün Takmak

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar elimde Kral Magnum 5.5mm var.Dürbün takmak istiyorum.Dürbün ayağının nasıl belirleneceği konusunda hiçbir fikrim yok.3-7x20 veya 3-7x32 alacağım.Lütfen yardım ediniz.

Kral Magnum 5.5 mm (Özel Üretim)
    BSA 3-9X32EG

Adapazarı/Sakarya - Silivri/İstanbul
    Tatanga...

• Dürbünle sana ayaklarınıda verirler Bir sorun yaşayana kadar kendi ayaklarını kullanabilriisn

• havalı silahların büyük bir çoğunluğu 11mm dürbün kızağına sahiptir. 11mm ye uygun dürbün ayağı alın. yaylılarda dampa ayak, mümkün değilse tek parça ayak kullanın. bu dürbün ayarının bozulmaması, kaymaması ve dürbünü korumak için gereklidir. 2 parça ayakla dürbün silah üzerinde durmayabilir.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• havalı silahların büyük bir çoğunluğu 11mm dürbün kızağına sahiptir. 11mm ye uygun dürbün ayağı alın. yaylılarda dampa ayak, mümkün değilse tek parça ayak kullanın. bu dürbün ayarının bozulmaması, kaymaması ve dürbünü korumak için gereklidir. 2 parça ayakla dürbün silah üzerinde durmayabilir.

Teşekkürler :)

Kral Magnum 5.5 mm (Özel Üretim)
    BSA 3-9X32EG

Adapazarı/Sakarya - Silivri/İstanbul
    Tatanga...