Optima 3-9x44 ışıklı Tüfek Dürbünü

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Optima 3-9x44 ışıklı Tüfek Dürbününü Almak istiyorum 65-75 metrede İş görürmü

yada 100 tl civarında olup bundan daha iyi iş gören bi dürbün varmı

Cevaplarınız için şimdiden Teşekkür ederim. ;tacli#

• Bu dürbünü Hangi Sİlahda Kullanacağını Öğrenebilirmiyim ama bahsettiğin dürbün 65 75 metrede işini görecektir Optima gibi Nikula ve Tasco nun da o fiyat aralıklarında Dürbünleri mevcut

• Çok tepmesi olan bir tüfekmi bilmiyorum ama Yaylı havalılarda ön mercek çapının 40 mm den fazla olmaması öneriliyor ileride dürbün de problem yaşayabilriisn ama fazla tepmeyen bir silahsa yanına stoperde alıp kullanabileceğini düşünüyorum Dampa alsan daha sağlıklı olur ama oda neredeyse dürbünün yarı fiyatına olur toplamda fiyat 150 160 ı bulur o yüzden garanti olsun istersen ön mercek çapı 40 yada altı modellere bakabilirisn onlarda işini görecektir Tasco Nikula optima arasında kalite bakımından sanıyorum tasco en kalitelileri sonra nikula geliyor son olarak optima ama elimzdeki silahın da kalitesi belirli sınırlar içinde olduğu için 100 lira ve civarı bir dürbün hem mantıklı olanı hemde işini görecektir

• Yardımcı Olabildiysem ne mutlu bana