ts-10 palet havalı tabancaya sıgmıyor neden acaba

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ts-10 palet havalı tabancaya sıgmıyor neden acaba

GAMO CFX ROYAL 5.5MM
    HATSAN MOD.70 5.5MM
    DAİSY POWERLİNE 4.5MM
    DAİSY PİSTOL 4.5MM

• Namlu ölçüsünden dolayı olabilir. Sığmama derken dikeymi sığmıyor, eteklermi sığmıyor birde ?

• bende kullanamadım 4.5mm olarak sığıyor sorun uzunlukla alakalı dışa doğru çıkıntı yapıyor tetikte basmıyor takılıyor sanırım şarjör dönmüyor Daha tecrübeli arkadaşlar varsa şunları şunları deneyin şunları almayın diyen çok yi olur

• TS-10 Tüfekler için bile ağır sayılabilecek mermilerdendir, tabancada mesafeyi oldukça kısaltacaktır.
    Bunun yerine tabancanın gücüne daha uygun olan mermiler kullanmanızı tavsiye ederim, mesela
    ProMagnum yada daha iyisi Crosman Pointed.

7.5 grain yada daha hafif mermiler sanırım tabanca için daha doğru bir seçim olacaktır.

• ts 10 dediğiniz pellet gamo pt 80 e olur kırma namlulu tabancalarada olur fakat cp 88 tarzı kısa magazinli tabancanlara uzun gelir ben hatsan 25 te kullanıyorum gayet iyi fakat diğer tabancalara ağır gelir.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40