iki dürbün arasında kaldım-önerilerinizi bekliyorum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • optima 3-9-32

barska 3-9-32

kullanıcağım tüfek whisper x , 5.5 havalı tüfek için şuanki dürbünümde zoom özelliği yok onun için zoomlu dürbün almak istiyorum

önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Gamo Whisper X -5.5

• Barksa nın dürbünleri optimanınkilerden tabiki daha kaliteli benim mod 95 sas ımda optima 3-9x32 var tüfekle beraber almıstım gayet iş görüyor sanırım bendeki silah sisinkine nazaran daha fazla tepiyor ve dampa da kullanmıyorum ayarda bi bozulma veya kayma olmadı bence ama 40 50 metre yada daha üstü atıslarda daha fazla zoom isteyebilriisniz ben istiyorum şuanda mesela o yüzden silahınızda çok kaliteli olduğu 4-24-40 tarzı daha kaliteli bir dürbünü hakkettiğini düşünüyorum Saygılar

• Barksa nın dürbünleri optimanınkilerden tabiki daha kaliteli benim mod 95 sas ımda optima 3-9x32 var tüfekle beraber almıstım gayet iş görüyor sanırım bendeki silah sisinkine nazaran daha fazla tepiyor ve dampa da kullanmıyorum ayarda bi bozulma veya kayma olmadı bence ama 40 50 metre yada daha üstü atıslarda daha fazla zoom isteyebilriisniz ben istiyorum şuanda mesela o yüzden silahınızda çok kaliteli olduğu 4-24-40 tarzı daha kaliteli bir dürbünü hakkettiğini düşünüyorum Saygılar

Teşekkür ederim juba ama dürbün için ayırdığım bütçe maximum 100 tl.

Gamo Whisper X -5.5

• Evet bende şimdi baktımda 3 4 gün once hilalavda 6-24-40 dürbün 150 tl iken fiyatı dolara çevrilmiş ve 190 tl olmus en ucuz 6-24-40 tarzı dürbünler tasko markaydı bu şartlarda kaliteli 3-9-32 bir dürbün almak mantıklı olur barksa yada daha iyi bir marka

• imiteler birşeye yaramaz

hawke 8,5-25

barska bsa kesinlikle orjinal olmalı...

s.bender in bi serisini gördüm geçenlerde bizim kahles falan hikaye imiş....

bu arada 600 metre 300wm atışına gidiyoruz bayram sonu videoyu paylaşacağım
    ekipman

bushnell elite hd 15-45 s.scope
    leupold rf 1000
    184 gr federal çekirdek
    remington m700 300 wm..
    kahles 6*42 bdc eski üretim.....

420 m yi yükseltip 600 olarak deneyeceğiz....

• şimdilik bu iki dürbünden birisi ile yetineceğim.yada 2.el ilanlardan ucuz bir dürbün bulacağım. ilerde pcp ye geçersek daha üst kalitede dürbün alırım.

Gamo Whisper X -5.5

• bsa umarım kalitelisi denk gelir malum çin işi tutmayabilir birbirini..