optima dürbünü ne yaptıysam tüfeğin üzerindeki dürbün yerine oturtamadım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Havalı tüfek ilgisi bende uzun zamandır vardı ve hatsanın mod 80 5.5mm modelini satın aldım bana oldukca güzel geldi fakat yanında hediyesi olan optima dürbünü ne yaptıysam tüfeğin üzerindeki dürbün yerine oturtamadım nasıl takılır acaba bu dürbün alyanla vidalarını açıyorum ama bir türlü oturtamıyorum o çizgili dürbün yerine birçok foruma girdim ama bu konuda yeni başlayanlar adına yardımcı olabilcek birşey bulamadım yardım ederseniz çok sevinirim acaba extra bir malzemeye mi ihtiyacım var diye düşündüm ama satın aldığım yerde rahat takabilceğimi söylediler tam olarak sorunu göstermek amacıyla fotoğrafta ekledim ordaki dürbün yerine oturtamıyorum :(

• Namlu çıkış hızları aynı ve ağırlıkları farklı, bu durumda ağır olan palet daha az hız kaybına uğrayacak ve hafif olan paletten biraz daha yukarı vuracaktır.

Tekli AT-44 6.35mm kundağı omuzlu OBÜS ;lol;
    A Rh(-)

• yorumlara baktımda kımsenın aklına gelmemiş heralde
    bu 10 gr lik pelet namludan çıktıktan sonra vıbrasyon ve jiroskobık etikyle havada spiral atmaya başlar yanı hedefı vurduğunda pelet hedefe yan çarpar tam hedefide vururmu onuda bilemem