Fx Gladla alakali

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaslarim ustadlarim, bugun gladyatorumle atis yaparken namlunun yavas yavas ileri dogru kaydigini gordum bunun ne gibi bir durumdan kaynaklanicagini pek cikaramadim, yinede bir aciklik getirmek icin olaya tufegimin namlusunu cikardim ve namlu dis ikinci o-ring in hafif zedelendigini farkettim bu durumdan kaynaklaniyor olabilirmi acaba tufegi kullanan arkadaslarimin abilerimin yardimini bekliyorum..

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• namlu yu sıkan setuskur vidası gevşemiştir muhtemelen

• Sorunda o zaten vidalar sonuna kadar sikiliyken oluyor bu durum..

FİLİNTALAR GRUBU
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• daha önce glad kullanmadığım için teknik olarak bir şey söyleyemem ama mantık yürütmem gerekirse namluyu tutan setuskuru gevşetmeden namluyu sökmek için zorlandıysa eğer,setuskurun namluya bastığı yerde deformasyon oluşmuş ve setuskur tam olarak görev yapamıyor olabilir.konu ile ilgili mustafa bey daha detaylı bir açıklama yapacaktır

• Namluyu cıkardığınızda ,namlunun ucundaki 5 cm lik ,Yüzük şeklindeki sarı parca gevşemiştir..Sarı parça oynamış ise elle çekince bie çıkar..loctate sürerek namlu ile sarı parçadaki hava deliklerini hizalayarak takın.oringler bozuksa yenileyin,,sonra namluyu hava deliklerini hizalayarak monte edip sabitleyin.sorun çözülecektir.

A Takımı Üyesi

• Herkese gercekten tesekkur ederim yarin namlu dis o ringleri icin siparis vericem o sari parcaninda gevsemis olucagini dusunmemistim acip baksam iyi olucak acikcasi ben bitisik saniyordum. Saygilarimla.

FİLİNTALAR GRUBU

• ve namlu yanındaki hava giriş deliğini sıfır hata ile yerine oturtman lazım. yoksa hem performans kaybı hemde dış orıngleri parçalanması oluşabilir

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png