(ACİLL !!!) Red Dot alacağım lutfen yardım. Su iki durbunu bı kıyaslayın...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaslar veli beyın sıtesınden red dot alcagım yardımlarınızı ve fıkırlerınızı beklıyorum.

1. durbun tasko

2. durbun BSA

bu ıkı durbunden hangısı daha ıyıdır? Sımdıden BSA dedıgınızı duyar gıbıyım ancak yakastırma fln yok bılıyorsnuz. ardakı fıyat farkına deger mı? Ayrıca ayakları Bızım havalılara uyar mı yanı 11mm mıdır? lutfen yardımcı olun. yorumlarınızı beklıyorum...

;tufey# Webley Patriot .22 (1.Nesil) 3-9x 40 MD Remington (İlk Göz Ağrısı)

+;tuftabV# Hatsan Mod 125 .22 3-9x 50E Tasco

• Bence BSA,
    yalnız satıcıya sorun, ayakları bazılarının geniş oluyor ve havalısilahın dürbün kızağına bol geliyor.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Bence BSA,
    yalnız satıcıya sorun, ayakları bazılarının geniş oluyor ve havalısilahın dürbün kızağına bol geliyor.

demin hepsini yniden inceledim bendeBSA da karar kıldım. safırlere baktım hepsını ayakları 18mm. fakat BSA ve tasko da boyle bısıy belırtılmemıs. acaba ayakları nomalmıdır de ondan dolayı mı ayrıyetten belırtmemıstır

• su anda e-mail attım. ılgınızden oturu tesekkurler...

• benım bı tane 4,5mm tufek var onun ıcın ıstıyorum. 2 tane 5,5mm var onlarda durbun var. bı tanesıne de red dot takıyım degısıklık olsun dedım. ondan alacagım. ayrıca ayarının da bozulmaması cabası. ondan ıstıyorum...

• zaten kalmamıs arkadaslar. ınternette stokları gosterırken yanlıslık olmus. elımızde yok dedıler. gerı kalanlar da uyumlu degıl zaten havalılarla :( kaldık red dot suz :(