Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar.Bugün at44s-10 um geldi.Dışarıda 10 metre civarında zoom ayarını yaptım.Fakat çok ses yapıyormuş gerçekten :) Silahıma göre moderatör nerden bulabilirim ve çeşitleri varmı varsa siz hangisini önerirsiniz ?

Bir sorumda saklamayla ilgili.Acaba ateş etmediğim zamanlar silahı havasızmı bırakmalıyım veya bir inceliği varmı acaba ?

• silahınız hayırlı olsun,kazasız-belasız kullanın :)

yatagun moderatör kullanabilirsiniz,ses kesme konusunda gayet başarılı.ayrıca silahınızı uzun süre kullanmayacaksanız 100bar'ın altında bir basınçta saklamanız doğru olacaktır.

• Öncelikle teşekkürler.Mesela ben haftada 1 kullanacaksam farkedermi kaç da bıraktığım?

• kendimden örnek vermek gerekirse,eğer 3,5 veya daha fazla gün kullanmadığım zamanlarda 200bar'bırakmıyorum,kullanmayacağınız zamanlarda 100bar civarlarında bırakmak en iyisi bence :)