Gamo DELTA FOX

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Kıymetli arkadaşlar çocuk kadar kuvveti olan bir arkadaşım için kendi kurması ve tutabilmesi için küçük ve hafif bir yaylı araştırdım ve sonunda gamo delta fox u budum. Bu silah yeni başlayanlar içinmiş.gayette ergonomik bi silah.aynı zamandada 225 tl civarı.bu silah hakkındaki düşüncelerinizi vede bu segmentte olan başka bir yaylı önerilerinizi bekliyorum.bu arada namlu çıkışı çok düşük 160m/sn civarı.tahmini ne kadar uzak hedeflere atış yapılabilir.şimdiden çok teşekkür ederim

• 30 m de işinizi görebilir. tahribat konusunda fazla verim beklemeyin . hatsanın modellerinede bakın isterseniz.hatsanın yeni yaylıları bana göre oldukça tatmın edici .mesela hatsan striker kullandım kurması kolay ,gücü yeterli 3 kg civarı yarı pro. bir havalı tüfek diyebilirim.

hatsan AT44W .177
    hatsan MOD 125 .177
    torun k101 magnum .22
    hammerli firehornet .177

• Gamonun güzel bir modeli gercekten 2.1 kg ve fazla uzun olmayan hafif bir silah 4.5 mm ile tepmesininde çok az olduğunu düşünmekteyim fiyatıda gayet güzel bu silahla 20 metrede çok zevk alınabilir kırmasıda size denildiği gibi kolay olmalı tabi silah hafif ve kibar olunca bu namlu çıkış hızınada etki ediyor .yeni başlayan,çocuk kuvvetinde bir dost için bence ideal çünkü Yurt içinde ve yurt dışında kalitesini kanıtlamış fiyat bakımından da gaye ekonomik olan hatsanın modellerine bakacak olursanız 2900 gr ve 200 m/s namlu cıkıs hızından asağı ağırlık ve hıza sahip silah bulamazsınız diğer türk mallarında da daha hafif ve kaliteli bir silah bulabileceğinizi sanmıyorum tabi silahın ağırlığı arttıkça paralel olarak kırmasıda taşımasıda zorlaşıyor.Namlu çıkış hızı sizi tatmin etmemiş olabilir ama bu hız arttıkca tüfeğin ağırlı artacak kırması zorlaşacak isabet oranı paralel şekilde düşecek