Gamo Whisper X almayı düşünüyorum kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum teşekkürler...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • :thumbup:

_KyhN

__Gamo Cf-x RoyaL 4,5 mm --- Tasco 4*32_

__Webley Xocet 4,5 mm --- Tasco 3-9*40 _

__Gamo Expomatic 2100 4,5 mm --- Gamo 4*32 _

• slm arkadaşım bende whisper x var geçen yıl aldım tüfek çok güzel en güzel yanıda ne biliyomusun fazla sessiz şimdi onu satıp pcp alıcem zamanım olursa foto eklerim

• ben whisper x kullanmıştım

50 metrede rahat grupman yapabilirsiniz. 200 metre civarında eski telefon direğini vurabilmiştim tabi 200 metrede pellet yaklaşık 2 metre düşme yapıyor ona göre ayarlıyorduk.

güç olarakta 10 metreden 2cm tahtayı ya deliyor yada kılpayı geliyor.

• Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim .Kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum... :rolleyes:

_KyhN

• 50 metrede rahat grupman yapabilirsiniz. 200 metre civarında eski telefon direğini vurabilmiştim tabi 200 metrede pellet yaklaşık 2 metre düşme yapıyor ona göre ayarlıyorduk.

Kalibreyi öğrenebilir miyim?

• 4.5 cal düşünüyorum...

_KyhN

• 4.5 cal düşünüyorum...

Bence doğru tercihi yapmışsın. 4.5 cal bu ve benzeri güçteki tüfekler için ideal. Aslında 200 mt. civarı atış yapan Mehmet05 beye sormuştum kaç kalibre diye; onun da yorumlarını almak için. Ama kyhn01 şunu söylemeden geçemem, bu tüfeği almaya niyetlendim geçen sene, Ankara'daki tüm bayilere sordurttum hiçbiri bulamadı; bu sene, hatta bikaç hafta önce yine niyetlendim ve bu sefer internetten sipariş verdim. Mağaza ithalatçıda olduğunu en fazla 2 güne getirteceğini söyledi. Sonuç; 10 gün geçti ama tüfek hala ortada yok. Ben de siparişi iptal ettim. Şimdi stoeger x20 Suppressor siparişi verdim. Anlayacağın Whisper X tedarik açısından biraz sorunlu bir model. 5.5 kalibresi tedarik edilebiliyor ama onu da ben tercih etmem bu tüfekte. Sana tavsiyeme gelecek olursak hala whisper x almak istiyorsan; internetten sipariş verme, hergün tüfek kargolanmışmı diye kontrol etmekten, satıcıları aramaktan bezginlik geçirirsin. Eğer bir bayide görürsen direk al ; yoksa başka bir tüfek araştır. Sevgiler..

• İnterneti kesinlikle düşünmem .Tüfek alacak arkadaşlarında tüfeği görüp almalarını tavsiye ederim herhangi bir sorun çıkmasını istemiyorlarsa tabi... :thumbup:

_KyhN

• İnterneti kesinlikle düşünmem .Tüfek alacak arkadaşlarında tüfeği görüp almalarını tavsiye ederim herhangi bir sorun çıkmasını istemiyorlarsa tabi... :thumbup:

eğer ikinci el alınacaksa benim düşüncem forumdaki arkadaşlarımızdan almaktır.hem daha temizdir hemde bence forumdaki arkadaşlarımız av bayilerinden kat kat daha ilgiller.