Ankara'nın ilk AA S410'u hayırlı olsun

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

abi haftasonuna Ankara'ya yetiştir lütfen Mustafa kollarımızda can vermesin :D bizde meraktayız tabii

Yetişir haftasonuna ;)

• Daha çok beklersin,silahı biraz önce teslim aldım,bu gece söküp modifiye edeceğim,sabaha testlerini yapacağım yarın akşamada son kontrollerini yaptıkdan sonra Forum da bir başlık açıp modifiyeyi fotoğraflı anlatımını yapacağım,daha sonraki gün bir düşünüp göndereceğim. :thumbup:

Aman Mustafa Abi etme eyleme zaten silah gelene kadar uyku muyku haram olacak banaaa... Arkadaşlar zaten diyor senin silahın karınını yaracaklar diyeee.... :)

Biran önce gelsede ben sinek sünnetine başlasam... 150 m atışları beni bekliyor bak.... Bak söz video resim hersey verecegim.... :)

• aman patron hemen gönderme ,hele ben de bi göriim nasıl olmuş bi bakiim belki bi turşu bile kurarım pcplerden :D

• Official Post

Adam heyecanla silah bekliyor,ama yarın olmazsa senin oradan kargolarız.

• vallahi Gmby yerine ben heyecanlandım !!! hem s410 geliyor birde modifyeli tadından yenmez...bende tüfeği aldığım gibi kundağı falan yaptırmak için dağıttık tüfeği 1 hafta nasıl beklediğimi bilemezsiniz.... acaba kundak yalan mı oldu kötü olduysa ne yapacaz diye bir yandanda hindi gibi düşünüp dururken hem kundak süper olmuştu, hemde kemal abi süpriz yapıp tam istediğim gibi modifiye edip öyle vemişti tüfeği ... valla tekrar hayırlı olsun... hem güçlü hem hafif hemde çok güzel bir tüfek...

• yakaladık ya yandın sen acayip eziyet edecez şimdi sana :D

• yakaladık ya yandın sen acayip eziyet edecez şimdi sana :D

Mustafa çekeceğin var, bana da çok feci eziyet ettiler :D

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Official Post

yakaladık ya yandın sen acayip eziyet edecez şimdi sana :D

+ 1 :thumbup:

• Official Post

gmby kargo adresin antalya mıydı? :D

Aman ha yanlış yazmadın değilmi,Antakya olacaktı.

• Hepinize hayırlı olsun. güle güle kullanın.
    Bence çok iyi bir seçim.

S&W 686-6

• Official Post

Etmeyin eylemeyin arkadaşlar yahu.... Harbiden rüyalarıma girer oldu... Silah gelecek ben atış esnasında uyuyup kalacağım... sonra gülecekler halimeee... eueueuee....

Bitti bitti merak etme biraz önce modifiyeyi bitirdim,çok güzel oldu,Ultra Tuning Yapmadım silahı,çünkü ultra tuning yapmam halinde silahın basınç ayarlı atım sistemini iptal etmek gerekiyordu,bu durumda silah sürekli 300 km süratle giden otomobil gibi olacaktı,şimdi ise ister 120 ile git,hem yakıt tasarrufu sağla,istediğin zaman gaza bas,280 e çık,şeklinde oldu.

Bu durumda bir HW 100 .22 silahın,50 bar basınca düşünceye kadar yapacağı atış sayısının,aynı güçte iki katı ve atış yapabilecek durumda modladım,ama gücü açarsanız,aynı sayıda atış yapar ama HW100 ün 150 metrede kıramadığı soda şişesini rahat rahat dağıtır. ;)

• Official Post

Ellerin dert görmesin Mustafa Abi...

Heyecanım dahada arttı... hadi buyrun uyuyun şimdi... 8o

Uyu uyu bu gün uyu yarın da uyu diğersi gün sabah kavuşacaksın silahına. ^^

• Ankara Ekibi güldür güldür gelecek abi yakında.. resimler video lar..

Ne kış ne soğuk , ne yağmur çamur durduramaz bizi......

Hele bizimkiler ile tek tip kıyafet konusunda bir karar verebilsek... Takım olarak aynı giyinmek hiçte fena olmayacak...... Tutamadım ağzımda baklayııı...

• Official Post

Eee Mustafa Artık bir ara bu silaha yakışır bir güzel dürbün de alırsın artık. :)

• Mustafa Kardeş galiba ben de sıraya giriyorum modifiye için: :thumbup:
    Bir imkan bulup tüpün hacmini de arttırabilsek yeme de yanında yat o zaman.
    İster istemez bir AA410 - HW100 müsabakalarına doğru gidiyoruz galiba.
    Belki de toplanır Ankara'ya gideriz. :S

S&W 686-6