Daystate air ranger ilk atışlarım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • :thumbup: sevgili arkadaşlarım yeni aldığım ranger ımla ilk atışlarımı yaptım pazar günü yağmur yağarmı yağmazmı derken sabah erkenden kalkıp araziye gittim taktical dürbünümün en düşük zoom da [8.5] ilk sıfırlamayı yaptıktan sona 0-133 metrelere kadar nerelerden vurduğunu kaydettim daha fazlası için hem vakit hemde arazi mesafesi yetmedi rangefinderın gösterdiği son nokta 133 tü daha uzak boş alanlar antalya merkezde zor tüfeğin gücünden olsa gerek öyle eski deneyimlerimdeki gibi artıkılda düşme kalkma mesafesi çok olmadı artıkılın üst yarım dot u 0-70 alt 1.5 dot ta 133 metreyi vurdu tüfeğin performansı uzun mesafe korkularımıda aldı 200m atışlarınıda yapmak için dürbün clik sayımı baya yükseltmem gerekecek sabırsızlıkla bekliyorum.fotoğraf yüklemeyi becerebilirsem en kısa zamanda eklicem arkadaşlar

Daystate air ranger Hawke tactical herris bipot Hawke rangefinder

• yeni silahınız hayırlı olsun. isabetli atışlar

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Cok tessekür ederim mehmet abi.. tessekürler raptorx

Daystate air ranger Hawke tactical herris bipot Hawke rangefinder