Fx Gladiator hava kacagi sorunu.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaslarim, ustadlarim ve abilerim oncelikle gerek deprem gerekse teror olaylarindan oturu hepimize bas sagligi diliyorum allah yaralilara da acil sifalar versin, benim sorum su ki Fx Gladiator umde 150 bar hava bastigimda 10 gun icinde bu basinc 60 bara iniyor yani gunluk ortalama 9 bar hava kaybediyor herhangi bir ses duymuyorum ama surekli boyle sorunun cozumune iliskin cevaplarinizi bekliyorum bu durum beni rahatsiz etti yer itibari ilede Istanbuldayim yani sorunun buyuklugune gore Mustafa abi ile de irtibata gecebilmem mumkun yardimlariniz icin simdiden tesekkur ederim. Saygilarimla..

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO