stoeger x20 suppressor - ahşap kundak+ 9*40 dürbün? yardım!!!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkdaşlar internette araştırırken bir foto ile karşılaştım stoeger x20 suppressor ahşap kundak vardı ve üzerinde x20 sentetik combo paketteki tek parça ayak ile 9*40lık dürbünü vardı sizce bu doğrumudur yoksa özel yapımmıdır çünki sitesinden baktım ahşap üretim göremedim dürünü kendi almıştır dedim ilk başta ahşap kundak garibime gitti bilgisi olan paylaşırsa sevinirim eğer varsa ben ahşap alırım :thumbup:

resim burda:
    [Resim Engellendi: http://farm7.static.flickr.com/6023/5989725123_052b71063a.jpg]

• Stoeger x20 ahşap kundaklısının uretimi var diye biliyorum ben.

Hatsan mod 99 22 cal.
    Optima 3-9x32 scope
    Yatagun Dampa

UMUT AKKAYA.

Ankara..

• x20 suppressor almayı düşünen biri olarak işte şimdi tüfek gerçekden gözüme girdi 8o

Türkiye'de bu modeli hiçbiryerde satışta görmedim malesef, hep sentetik malzemelisi var.

Belki de diğer ahşap modellilerden biriyle modifiye edilmiştir...

• Banada modifiye gibi geldi çünki sitesindede göremedim sadece sentetik modeli var diye gösteriyorlar aklıma sadace x20 wood combonun kundakla dürbününü buna takmışlar gibi geliyor ama tam uymuş gibi görünüyor yapsalar bu modeli daha hoş olurmuş :thumbup:

• Dogru benımde kafam gitmiş normal x20 ahsap kundaklısı varda suppressor sordugunuza dikkat etmemişim . Valla bende rastlamadım sitesinde falan ahsap suppressor a banada modifiye gibi geldi.

Hatsan mod 99 22 cal.
    Optima 3-9x32 scope
    Yatagun Dampa

UMUT AKKAYA.

Ankara..