webley patriot 10 m grupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Güzel grupman yapmış. Hatta bana kalırsa daha iyisini bile yapar, tüfeğe güzel alışmışsın. Namlu kırmalar özel teknik gerektirir.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• tüfeğe çok alıstım ara sıra böyle denemeler yapıyorum evde gittikçe daha iyi oluyor güzel bir dürbün almak lazım artık

egeteam.png

Walther Falcon Hunter 5.5
    leapers 3-9*40

• Güzel grupman, tebrikler. Dürbün almak istiyorsanız eğer dampa ayak almayı ihmal etmeyin bence. Tüfekten bende de vardı ve cidden güçlü bir tüfek. Aynı oranda darbe söz konusu. Dürbünü çok rahat parçalar gibime geliyor dampa olmadan. Dampa olduğunda da ayak kaymaz inşallah silahın üstünde. Ben tek parça ayağı durduramamış ve çıkarmıştım üstünden. 3-4 atışta 1mm kayıyordu o kadar sıkmama rağmen. Stoper deliği açsalarmış keske bir tane.

• tesekkür ederim dürbün aldıgım da bakarım bir çaresine olmazsa bir delik acarım stoper için

egeteam.png

Walther Falcon Hunter 5.5
    leapers 3-9*40