sizce bu dürbün ayağı kundağamı monte ediliyor arkadaşlar?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ne zmandır ben düşünüyorum webley için böyle bir şey uygulamayı sanırım bu dürbün ayağı kundağa monte ediliyor böylelik le sarsıntının önüne geçilmiş oluyor...yanlış düşünüyorsam bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim bu dürbün ayağı hakkında

• sanırım bunlar üzerinde dürbün kızağı olmayan taktik silahlara dürbün-lazer vs. takabilmek için üretilmiş özel ayaklar. Zaten kundağa bağlasanızda tepmeyi yine dürbüne iletecektir. Bunu yapmayacak tek yaylı silah mod-54, onda işe yarayabilir ama kundağı delmek zorunda kalırsınız. ve ahşap kundak kırılırsa çok üzücü bir sonuç olur.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• abi şöyle düşünüyorum ben ağaçdan gelen titreşim ile metalden gelen titreşimin arasında fark olacağı kanısındayım..kundağı delme meselesine gelince ince boyu çok kısa vida takmayı düşünüyorum maksimum 3 tane vida takmayı düşünüyorum ben..uygulama bir türlü geçemiyorum lakin elimde dürbün kalmadı yakında bir tane alacam ALLAH nasip ederse birde bu hafta şu kredi kartlarının borçlarını kapatdım mı biraz soluklanacam ardından bir adet 4.5 mm havalı tüfek bir adet de dürbün alcam