Fiat Bravo HGT hakkında görüşleriniz tavsiyeleriniz..

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese merhabalar,Fiat bravo hgt almayı düsünüyorum temiz görünen bitanede buldum 98 model 135bin kmde lpgli ve 11bin lira fiyatı var bir sorunu olmadıgı takdirde mantıklı görünen bir arac ancak ben uzun vadede aracın cıkarabilceği olası masraflar acısından tereddütlüyüm.esas önemli olan konu 1-2 yıl binmeyi düsündügüm zaman bu sürecte arac nekdar masraf cıkarır,genel bakımlarında arızalarında sanayiye gitsem yedek parca işçilik masrafları ortalama nekdar olur bu konuda fikirlerinize ihtiyacım var.süren bilen gören varsa genel izlenimlerini lpg kullanımında yakıt miktarını da paylaşırsa çok sevinirim. yardımlarınız için şimdiden tesekkürler

• görüntüye aldanma 135bin km 14 yılda bana az gibi geldi senede 9-10bin km aracın ilk sahibi ise belki doğru olabilir km ellenmiş olabilir birde fiatın uno,tipo,tempra araçları markanın yüzkarası araçlarıydı bu araçta onlardan sonra çıkan modellerden biri bence seçimin yanlış honda, toyota,renault,vw markalı bir araç bakarsan daha mantıklı olur

• bencede çok yanlış bir seçim ben şahsen yerinizde olsam eski ksa 97 başlangaç olmak kaydı ile toyata gli xei xli olan araçlardan bir tanesini alırdım :thumbup: belki bir iki bin fazla verirsiniz ama başınız agrımaz bu araçlar 115 hp olanlardır kullanıcı tavsiyesi g;$i

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost