bt 65 aldım ama bt 65 yardımı alamıyorum nasıl bır tüfek acaba

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hatsan bt 65 5.5m :thumbup: aldım 4 ay oldu oyle fazla bır atısda bulunmadım ama guzel atıslar yaptıgına ınanıyorum sadece tek kusur agırlık dıyorum bu tüfek hakkında bılgı verılırse nasıl neler yapmam gerek ve durbun le ılgılı ınce detaylar paylasırsanız sevınırım ılk havalı tufegımdır

• hayırlı olsun, ama siz sahip olup bize "nasıldır?" diye sorarsanız olmaz :) kullanıp bize nasıl olduğunu siz anlatın lütfen...

aşağıda ilgili bir konu var, ama silahı alan sonra bize anlatmamış izlenimlerini:

bt65 ile ilgili bir konu

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• hayırlı olsun kardeş.kusura bakma ben konuyu yeni gördüm.öncelikle belirtmeliyim ki hatsanın çıkardığı en güçlü tüfek.bendede aynısı var,ilk başlarda bazı sorunlar yaşadım.mesela namlu yerinden oynadı.serviste yapılıp geldı.sonra vs.vs.eğer dürbün optima 3-12*44 ise;balantı ayakları 25 mm yüksekliğindedir.buda mesafeler arasında sürekli ayar gerektiriyor.tavsiyem,gez i sökmen gerekecek ama 17 mm yüksekliğinde dampa ayak kullanırsan görüşün arpacık mesafesine inecektir.umarım anlatabilmişimdir