Hatsan Mod140 kurma kolu problemi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaslar benim mod 140 ın kurma kolu elimden cıktı. namluya vurunca namludaki kurma kolunu tutan plastik(arpacıgında bagıl oldugu) parcalandı. simdi bu parcayı nasıl temin edebilirim. kargo ile hatsan firmasına göndermek en son secenek (malum ögrenciyiz biraz masraflı oluyor)

saygılar.

1.Webley patriot 22cal.(1.nesil) nikula 6*24-40
    2.Mod 140 22cal. tasco 9*40
    3.Mod 125 22cal.busnell 9*40
    4.mod 60 22 cal.tasco 9*32
    5.kral cfx 17 cal.tasco 9*32

• Geçmiş olsun, tehlikeli bir durum. Elinize falanda gelebilirdi ve ciddi hasar verebilir. Hatsanı arayıp o parçadan göndermelerini rica ederseniz gönderirler belki. Montajıda o kadar zor olmasa gerek. Kendinizde yapabilirsiniz.

• geçmiş olsun kardeş bu iş sana biraz tuzlu gelecek ama o en son seceneği işleme koyman gerek...bu parçayı fabrikadan başka bir yerde bulabileceğini zannetmiyorum daha piyasada yeni bir ürün mod140

• Direkt olarak fabrikaya yolla hallederler sanırım.

• güngör av hatsanın yedek parça dağıtımını yapıyor bildiğim kadarıyla.ancakkk... silahın garantili ise yani fatura var ise parçaya vereceğin parayı kargoya ver derim.benim patriot yeni geldi garantiden namlu değişti hiç bir ücret talep etmediler.arkadaşlarında dediği gibi fabrikayı ara derim.(anlaşmalı bi kargo bul daha karlı olur)saygılarımla emrah.

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

MARAŞLIM BİR HAMASET DESTANI NAKŞEDİLDİ BAĞRINA
    YURDUMUN ARSLANLARI ÖLDÜ İMAN UĞRUNA

emrahkazici@hotmail.com

• Aynı şey hatsan mod100 varken benim başıma gelmişti(başka biri denerken elinden kaçırdı).sadece plastik kısım kırılması değil kurma kolu da eğildi dikkatli bakarsan seninki de eğilmiştir yüzde doksan artı belki namlu bile eğilmiş olabilir o yüzden en iyisi fabrikaya göndermek.

• ilgilenen tüm arkadaslara tekrar tesekkürler sağolun . anlasılan bize kargo yolu göründü. ;atlig;

saygılar.

4.mod 60 22 cal.tasco 9*32
    5.kral cfx 17 cal.tasco 9*32

• Ayıpsın ilgilenmezmiyiz.Kib.kafanı takma

• eyvallah kardeş ;d;

saygılar.