Ekol ES 66 C hakkında bir sorum olacak?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • SELAMÜN ALEYKÜM abilerim, kardeşlerim...
    Sizlere bir sorum olacaktı... Kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim...

Bir havalı tabanca, Ekol ES 66 C almayı düşünüyorum, ama hakkında çok fazla yorum bulamadım, bulabildiklerim ise çok değişik. İstediğim tabanca;

Sorum şudur; Bu tabanca ile ancak 10 metreye atış yapılabilir diyenler de var, 25 metrede, 30 metrede şişe kırıyorum diyenler de var...Hangisi doğrudur ? Benim amacım sadece hedef kağıdına atış yapmak. Bu tabanca ile nişancılığımı geliştirmek için 25-30 metreye nokta atışı yapabilir miyim? Yada en fazla kaç metre atış yapar kullanıp deneyenler varmı aranızda Son olarak da bu tabancada yiv set olup olmadığı konusnda beni bilgilendirebilirseniz sevinirim.

• Merhabalar kardesim

Ekol etkili bir tabancadir. Çıkış hızı ve etkisi seni tatmin edebilir fakat Nisan alma ve hedefi vurma konusunda canını sikabilir
    :)

Ama buna da zamanla almıştır arpacigi kendine gore hissederek ayarlayabiirsin

Başka sorun olursa yine yardımcı olurum

İyi akşamlar

Steyr m9a1
    S&W mp R8
    Umarex cp88

• çok teşekkür ederim verdiğin bilgi için bir sorum daha olacak tahminen menzili en fazla ne kadardır hedef kağıdına atış yapacam 30 metre varmıdır yada daha fazla mı yada az mıdır

• 30 m gider merak etme ama düşüşe geçecektir

Üzerine Nisan Alman gerekir

Söyle söyleyeyim 25 30 metreden bb ağaca çok hafif saplanıyor bende

Bunu birçok bb atan havalı tabanca ile yaparsın

Ekolün avantajı ucuz ve metal olması

Ama dediğim gibi Nisan olayı problemli ve gez ayarı yok

Kendin zamanla alisirsin

Steyr m9a1
    S&W mp R8
    Umarex cp88

• çok sağolasın verdiğin bilgi için pazar günü atış yapayım sonuçlarımı buraya yazarım tekrar bir şey soracağım bir tanede tüfek almayı düşünüyorum genelde hatsan öneriyorlar ama bir bilgim yok senin bilgin varmıdır 150 tl max verebileceğim ücret bu ücrete en fazla kaç metre menzilli tüfek ala bilirim