Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • HERKESE SELAM... arkadaşlar uzun süredir ara verdiğim havalı silah hobisine tekrar geri dönmeye karar verdim...
    işin aslı deneyim ve tavsiyelerinize uyaraktan 50 m. de tek delik yapabilecek kaliteli ve güçlü bir silah arıyorum benim için hassasiyet önemli aynı anda güç olurza harika olur...
    buna ayırabileceğim bütçe maksimum 1500 ila 2000 tl arası olabilir görüşlerinizi bekliyorum teşekkürler...

HATSAN BT65
    GAMO 6.24.50
    HİLL POMPA :thumbup:

• AA s510 yada Fx Glad yada Falcon bütçeniz içinde alabileceğiniz ürünlerdir. Saygılar

• aa 410 ila 510 arasında fark varmı..

HATSAN BT65
    GAMO 6.24.50

• Tek modeli hariç bildiğim bir fark yok, o modelide çift tüplü olanı. Saygılar

• s410 f clasic alırsan eğer fark var nasılmı güç ayarı yok ama s410 extra fac ta ise güç aayarı var ve ceketli namlu

• arkadaşlar 410 sanki bana daha cazip geliyor fiyatta iyi gibi pek önemli bir fark yok sanki 510 dan... son yorumlarınızı alabilirmiyim..

HATSAN BT65
    GAMO 6.24.50

• Çift tüplüsünü alırsanız atış sayınız artar onun haricinde pek bi değişiklik yok.Ben s510 çit tüplüsünü aldım.Çok memnunum tavsiye ederim.

• yusufum bende 410 ekstra fac modeli var,çift tüplü 510 modelinide aldım iki silahta süper,50 atış 410.la 90-110 atış 510 la atıyor.16 gren mühimmatla 40 metreden kredi kartını diklemeye koyup. ortasından bıçak keser gibi kestiriyorum.40-170 metre aralıgında rahatlıkla av ve atış yapabilirsin.aır armsdan kesinlikle çok memnunum.garyurum arkadaşımızada ben tafsiye etmiştim.memnun oldugunu düşünüyorum...saygılarımla ,

Yönetici Notu: Havalı silahlarla avlanmak T.C Yasalarıyla Kanunen yasaktır. Lütfen dikkat.

• 50 atış yeterli sanırım her ne amaçla kullanılacak olsada... teşekkürler herkese ama şunu bildim aa dan şaşmamak lazım
    saygılar...

HATSAN BT65
    GAMO 6.24.50