hatsan BT65 RB

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhabaler hatsan BT65 RB modelinin sıkıntılı olduğunu söyleyen kişiler var kullananlara söylüyorum memnumunusuz?
    namlunun illa da Lother Walter olması şartmı ?

HATSAN BT 65 SB LW 5.5 mm
    Dan Wesson 6' 4.5mm Bbs Revolver

• hatsanın bir çok tüfeğini kullandım hiçbirinde sıkıntı yaşamadım... bt 65 bence hatsanıın en iyi çıkardığı tüfeklerden birisi.... yaza dogru bende almayı düşünüyorum... lw namlu alırsan daha iyi diyorlar ama ben digerlerinden farkını göremedim... hatsanını at 44 yada bt 65 ini begenmiyenler genelde tüfek üzerinde modifiye yapmaya çalışıpta beceremeyenler yada hatsanın dışında faarklı bir üretim aparat kullanıpta ''tüfege neden uyum saglamıyor bu'' diyen kişiler....

bt65 in gücünde ve özelliğinde avrupa tüfeğin fiyatı 2500 ile 3000 tl arası...

bazen hatalı tüfek yaptıklarıda söyleniyor.... dogrudur belki ama şunuda unutmamalı aldığın en pahalı bir cep telefonunun da arızalı cıkma ihtimali var.... burda önemli olan hatsanın servisi eger hata onlarda ise hatalarını düzeltip yada o parçayı değiştirip gönderiyorlar....

şuda bir gerçek avrupa ürün diye gidip aldığın çoğu markanın Türkiye' deki servisi hatsan.... yani tüfege 2500 TL. verip arızalandıgında yine hatsana gidip yaptırıyorsun....

bunlar nacizade benim görüşüm.... bana katılmayan çok kişi olabilir...

tüfek alırkende mümkünse gönlünde hangisi yatıyorsa onu al.... önerilen tüfekler belkide çok güzeldir ama şeklini şemalini begenmezsin ve almazsın... bazende bir tüfek görürsün resmen ona aşık olursun ve onu alırsın... yani bunlar biraz zevk işi....

:love::love: kalbinde hangisi varsas onu al derim ben....

• evet bencede doğru söylediniz ... teşekkürler...

• evet aynen katılıyorum arkadaşıma bende hatsanın birçok modelini kullandım ve hiç bi sorun yaşamadım. sılahtır bu tabiki arıza yapar yapınca gönderiyosun hatsana bütün bakımlarını yapıp arızayı giderip gönderiyo. hatta kargo parasını bile hatsan veriyo. sırf bu servisinden dolayı bile hatsan söyledikleri kadar kötü olsaydı bile alırdım ben. hatanın neden olduğunu bile sormuyolar.

bir yerde kücük insanların büyük gölgeleri varsa o yerde güneş batıyordur...

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb

• ben hatsanın mod 125 ve mod 70 tüfeklerini kullnadım.uğraşmaya değmeyecek kadar kötü tüfekler. pcp leri nasıl bilmiyorum.ancak avrupa tüfeklerin isabetliliği ve kalitsini zor yakalarlar.

• bilgi çin teşekkürler ama artık bu hobiyi bıraktım...