Geç oldu ama sonunda AA s510'uma kavuştum:)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.

• Cillop MaKina güle güle kullanın, darısı Skywagon Kardeşimizin başına

Aminnnnnnnnnnn

''Sig Sauer p229 9x19 mm''

"S&W 357 magnum"

"Beretta F81 inox 7.65 mm"

"Zig M 1911 .45ACP"

"Cz 550 .308 Win Yivli "

''Walther Cp99''

''Air Arms S510 S/lite xtra fac 5,5 mm PCP+Hawke 8.5-25x42 Sidewinder 30' :love:;tacli#
    ''Webley Raider 10''
    ''HW 97K 5.5 mm''

''Safir T14 Classic-s 36 ''
    ''Hüsan arms 20 ve 12 Cal"
    "Huğlu Trap "
    "Mag-1618 20 cal Bolt action"

• Çok teşekkürler arkadaşlar, daha iyileri sizlerin olsun.AA düşünen arkadaşlara şiddetle tavsiye ediyorum:)

Air Arms s510 Xtra FAC .22 + Hawke 6-24x56 Sidewinder 30

• hayırlı olsun keyifli atışlar :thumbup:

Teşekkürler:)

• güzel günlerde kullanmayı nasip etsin.

Tüfeğimi edinmem de katkısı olan tüm forumdaşlarıma ve büyüklerime teşekkürü bir borç bilirim.

K.A. Air Arms S510 SL Xtra FAC .22 / 42 Fpe

Hawke Sport HD 2-7x32

• İyi dileklerde buluna tüm arkadaşlara teşekkür ederim:)

• kardesım hayırlı olsun ,hayallerımın tufeği o benım bız malıyetten dolayı bt 65 aldık gule gule kullan kardesım ...

• Nerden aldın acaba stoklarda mevcutmu hala ? bu arada hayırlı olsun

Weihrauch HW 97K 5.5mm
    Benjamin XL 1100 5.5MM

• kardesım hayırlı olsun ,hayallerımın tufeği o benım bız malıyetten dolayı bt 65 aldık gule gule kullan kardesım ...

Teşekkür ediyorum, benimde hayellerimin tüfeğiydi o yüzden acele etmedim almışken en çok istediğim olsun dedim:)

• öncelikle hayırlı uğurlu olsun...benim merak ettiğim nerden ve ne kadara aldınız...yazarsanız sevinirim...teşekkürler

• Hayırlı olsun. Aynı tüfekten satın almak için görüştüm ama ellerinde yoktu. Nereden ve hangi tarihte aldınız.Saygılar